TOPlist
4. 10. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Šetřete na energiích díky nízkoteplotnímu čerpadlu Daikin Althema

Šetřete na energiích díky nízkoteplotnímu čerpadlu Daikin Althema

Jestliže stavíte klasický nebo nízkoenergetický dům a vybavujete jej co možná nejlépe a s vidinou úspor do budoucna, určitě vám nesmí chybět kvalitní nízkoteplotní čerpadlo. Nabídka na českém trhu je široká, ale jen kvalitní výrobky přinesou skutečnou úsporu. Chcete-li vsadit na dobrý a kvalitní výrobek, poohlédněte se po čerpadlech od společnosti Daikin! Díky mnohaletým zkušenostem ví, jak spotřebitelům pomoci a co od čerpadel očekávají.

Proč právě teplotní čerpadlo Daikin?

Tento typ nízkoteplotního čerpadla zajistí vaší novostavbě nebo nízkoenergetickému domu (pasivní budově) úsporu peněz v řádech desetitisíců za rok. I když bude počáteční investice větší, za pár let – asi pět až sedm, se vám vrátí a budete šetřit.

S nákupem nízkoenergetického čerpadla Daikin Altherma nebudete muset pořizovat žádné další komponenty, nic nebudete muset přidělávat. Po celé dny, po celý rok budete mít k dispozici teplou vodu, protože ohřev vody je zajištěn kontinuálně.

Pohodlné a jednoduché ovládání

Další předností, kterou se vyznačuje Daikin, je jednoduché ovládání, které zvládne i naprostý laik. Díky funkci rozšířené správy spotřeby energie budete mít dokonalý přehled. Ovládání celkově je názorné a logické.

Využijete i chlazení

Funkcí nízkoteplotního čerpadla je nejen ohřev vody, ale i chlazení, neboli klimatizace!

Jde o ekologičtější řešení, během provozu totiž vyprodukuje jen minimální emise. Jestliže vás zajímá výkonnost, pak vězte, že čtyři pětiny teplé vody vyprodukuje tepelné čerpadlo a jednu pětinu zabezpečí jiný zdroj energie! V kombinaci se solárními panely můžete ušetřit ještě více.

 

Pořiďte si i vy kvalitní a úsporné nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma. Zajistíte si tak spolehlivý ohřev vody i klimatizaci v jednom na mnoho let dopředu a to s výraznou úsporou ve srovnání s jinými způsoby topení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top