TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / Vybíráte schodiště? Točitá, bočnicová, segmentová a další vám zhotoví spol. J.A.P.

Vybíráte schodiště? Točitá, bočnicová, segmentová a další vám zhotoví spol. J.A.P.

Vhodné schody a schodiště řeší velké množství domácností i společností. Pokud i vy patříte k těm, kteří se poohlíží po novém schodišti, určitě zamiřte na internetové stránky společnosti J.A.P. Stačí prohlédnout si několik fotografií, které na jejich webu najdete a budete nadšeni tím, jak originální, zajímavé a funkční schody pro vás může vyrobit.

Vyberte si z mnoha možností

Aby byla uspokojena všechna přání a požadavky zákazníků, nabízí společnost J.A.P. velké množství typů schodišť. Poptávat můžete točitá, bočnicová, třmenová, segmentová, ale také atypická schodiště. Budete-li mít zájem, provedou vám i obklad betonového schodiště kamenným nebo dřevěným obkladem.

Každý typ má něco “do sebe“. Kupříkladu segmentová jsou vyráběna kombinovaná nebo celokovová a hodí se jak dovnitř, tak ven. Výhodou je, že je možné poskládat jednotlivé segmenty jakkoli dle vašich potřeb. Např. do tvaru “L“, “U“, nebo “I“.

Podíváme-li se na bočnicová schodiště, zjistíme, že se vyrábí ze dřeva nebo v kombinaci s železem. Hodí se do interiéru a díky provedení zachovává v domě lehkost a vzdušnost.

Všem známá točitá schodiště jsou skvělá, potřebujete-li šetřit místem. Díky zajímavému provedení může tento typ velmi hezky dotvářet celou atmosféru domu. Elegantním a velmi hezkým je i třmenové schodiště. Schody nemají schodnice, jsou ukotveny ve stěně.

Nechte si poradit

Vybrat správné schody není vůbec jednoduché, a proto je dobré nechat si poradit. Společnost J.A.P. pro vás zhotoví schodiště tak, aby bylo bezpečné pro děti, pokud s vámi žijí, aby se do interiéru hodilo, vyhovovalo vašim představám o vzhledu i materiálu, ze kterého má být vyrobeno.

Proč se obrátit na J.A.P.?

Společnost se pohybuje na trhu již od roku 1991! Za tu dobu vyrobila velké množství všech druhů schodišť a má velmi dobrou praxi a bohaté zkušenosti získané právě prací. Mimo uváděná schodiště vyrábí i stahovací schody, stavební pouzdra JAP k zasouvacím dveřím nebo požární a zateplené uzávěry.

Pokud si pro výrobu schodů zvolíte spol. J.A.P., získáte kvalitního partnera, který vás nezklame!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top