TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Jak a čím účinně čerpat vodu z hloubkových vrtů a studní?

Jak a čím účinně čerpat vodu z hloubkových vrtů a studní?

Každý vlastník rodinného domu se zahradou, která je vybavena účinnou studnou nebo hloubkovým vrtem se může radovat. Voda se dá využívat k mnoha účelům. Dokonce může být využita i jako užitková voda na splachování WC nebo do pračky. Nejčastěji se ovšem využívá na údržbu zahrad  – zalévání květin, kropení trávníku nebo napouštění bazénu. V těchto případech je zapotřebí mít čerpadlo, které dokáže vodu ze studní a vrtů účinně vyčerpat. Nejedná se o žádné složité soustavy čerpadel, ale i do vrtů a studní je důležitá především kvalita.

Čerpadla

 Kvalitu nabízí čerpadla Sigma

Pokud budete hledat opravdu spolehlivou značku čerpadel, nemusíte hledat u zahraničních výrobců, ale můžete se bez obav spolehnout i na tuzemské výrobce. Jedním z předních tuzemských výrobců čerpadel je značka Sigma. Čerpadla Sigma je možné využívat ve všech odvětvích a oborech. Díky komplexní výrobě čerpadel si každý může vybrat takové čerpadlo, které bude dokonale splňovat vaše potřeby a nároky. Je ještě nutné pro nákup vybrat kvalitního prodejce, který bude v oboru čerpadel Sigma nabízet opravdu kompletní sortiment. Na našem trhu se mezi takové prodejce řadí společnost Georgia – čerpací technika s.r.o. Ta se řadí mezi největší specialisty v oboru čerpací techniky.

 Jak vybrat čerpadla do vrtů a studní?

Do vrtů a studní se nejčastěji využívají klasická ponorná čerpadla. Ponorná čerpadla tvoří podstatnou část nabídky čerpadel Sigma, tedy i obchodu Georgia – čerpací technika s.r.o. Vybírat můžete z velice široké nabídky. Ponorné čerpadlo do vrtu Sigma je možné vybírat do hloubkových  vrtů s různými průměry. I při zachování malých rozměrů je zajištěna vysoká účinnost. Čerpadla do studní mohou mít samozřejmě i větší rozměry, ale opět je zachován vysoký výkon a spolehlivost. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete se obrátit na Georgia – čerpací technika s.r.o., kde vám poskytnou také odborné poradenství.

Kompletní nabídku čerpadel najdete na www.georgia.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top