TOPlist
26. 09. 2023
Domů / Reality / Hoďte starosti se správou nemovitosti za hlavu, najměte si profesionály

Hoďte starosti se správou nemovitosti za hlavu, najměte si profesionály

Staráte se o nemovitost a nevíte kde vám hlava stojí? Předejte své starosti specializované společnosti, která se o správu vašeho domu profesionálně postará. Můžete poptat kompletní servis nebo pouze dílčí služby, které si necháte ušít na míru s ohledem na vaše potřeby a přání.

A co správa nemovitostí tedy vlastně obnáší? Společnost Parkers s.r.o. vám zajistí ekonomický, technický, právní nebo inženýrský servis. Firma se postará o přesné vedení účetnictví, předpisy záloh, revize a opravy domu, úklid, popřípadě recepci a ostrahu, a zajistí pohotovostní havarijní službu. Součástí jsou i online služby zdarma, které jsou součástí internetové aplikace IFM24. Po přihlášení zde naleznete veškerý ekonomický přehled týkající se nemovitosti, fórum obyvatel domu či informační vývěsní nástěnku. Lze zde kontaktovat také online helpdesk.

Společností Parkers s.r.o. není zajišťována pouze správa nemovitostí Praha. Jejich služby může poptat kterékoli bytové družstvo nebo společenství vlastníků jednotek v celé ČR v rámci dálkové správy domů. Spoluprací s výše uvedenými specialisty uspoříte náklady a zajistíte si efektivní hospodaření s nemovitostí a jejími finančními prostředky. Veškeré zajištění služeb probíhá v souladu se zákony a předpisy a zpracování dat klientů probíhá na vlastních zabezpečených serverech, což eliminuje možnost úniku informací či kolapsu systému.

Širokou nabídku služeb s veškerými detaily naleznete na oficiálních internetových stránkách společnosti Parkers s.r.o., prozkoumejte je tedy pod odkazem http://www.svjonline.cz/. Naleznete zde i cenné tipy a rady týkající se péče o nemovitost a na web stránkách vytvoříte i nezávaznou poptávku. Pokud vás tedy tato kvalitní a profesionální správa nemovitostí zaujala, obraťte se na Parkers s.r.o.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top