TOPlist
23. 05. 2024
Domů / Reality / Jaké jsou možnosti moderního bydlení v Praze?

Jaké jsou možnosti moderního bydlení v Praze?

Bydlení na území hlavního města má své nesporné výhody. Jste neustále v centru dění, máte k dispozici mnoho příležitostí k nákupům, Praha nabízí i lepší příležitosti k práci a mnoho dalšího. V současné době se zvyšuje poptávka po bytech, které se nacházejí na území Prahy a současně poskytnout i klidné bydlení v přírodě s možnostmi sportovního vyžití. Jaká je nabídka v tomto směru?

Nové příležitosti díky developerským společnostem

Bydlení ve starých činžovních domech už přestává být trendy. Mladé rodiny se, svobodné páry i senioři stále více poptávají moderní bydlení v atraktivních lokalitách. Na tuto poptávku reagují především developerské společnosti a hlavně díky nim vzniká nebo vznikla v Praze celá řada projektů, které nabízí moderní bydlení pro každého.

Projekt bydlení Nad Přehradou s moderní vizí

Důkazem snahy vybudovat místo moderního bydlení, je projekt Hostivař – Nad Přehradou, který realizuje developerská společnost Finep. V první etapě tohoto projektu bude postaven jeden výškový bytový dům s přilehlými nízkými mezonetovými byty. Jedná se o velmi ambiciózní projekt, který nabídne moderní bydlení pro všechny věkové skupiny. Nové byty na Praze 10 budou ležet v atraktivním místě – projekt se nachází v lokalitě na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře.

Hostivař

V blízkosti bytového komplexu se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, plavecký bazén a na své si dokonce přijdou i milovníci golfu. V těsné blízkosti se také nachází Hostivařská přehrada, kam je možné podniknout výlety pěšky nebo třeba na kolech. Samozřejmostí bude i veškerá občanská vybavenost. V blízkosti se nachází škola, školka, pošta, banka, nedaleko je také supermarket i lékař. Všechny byty jsou moderně řešené a nabízejí tak zajímavé prostory pro celou rodinu. K dispozici jsou byty různých velikostí – a pozor – jejich prodej již začal, takže se nevyplácí na nic čekat.

 

Britská čtvrť roste!

Velmi zajímavá je i nabídka moderních bytů v lokalitě Prahy 5, kde vznikl a dále se rozrůstá projekt s názvem Britská čtvrť. Jedná se o rezidenční projekt, který je výjimečný svou architekturou. Moderní byty Praha 5 vynikají svým uspořádáním. Jsou z nich například exkluzivní výhledy do širokého okolí. V rámci poslední etapy bude k dispozici celkem 137 nových bytů od velikosti 1+kk (37,9 m2) až po luxusní byty o velikosti 4+kk (119,8 m2). Na tyto byty je navíc poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Zároveň s novou etapou vznikne v této lokalitě také moderní dětské hřiště a budou postaveny i různé vodní prvky, které zvýší malebnost místa. Britská čtvrť je skvělá pro rodiny s dětmi, mladé páry i pro seniory. Výborná je i dostupnost na MHD – metro je necelou 1 minutu chůze a je zde i dobré napojení na pražské výpadovky.

Nové byty Praha 10

 I Praha 9 má co nabídnout

Moderní bydlení je k mání i v lokalitě Praha 9. Zde vzniká projekt Prosek Park III. I nové byty Praha 9 stojí za velkou pozornost. Opět nabízí řadu různě velkých, moderně řešených bytů v atraktivní lokalitě se skvělou občanskou vybaveností i dostupností do centra Prahy. Zajímavostí tohoto projektu jsou plánované zelené zahrady a park, které budou sloužit zejména obyvatelům komplexu.

 

 

3 Komentářů: 3

  1. Pěkný článek, díky! S developerskými projekty se v poslední době v Praze roztrhl pytel 🙂 Mně osobně dost zaujaly byty v Čakovicích (http://www.cakovickypark.cz/), je to novostavba propojená se zámeckým parkem, uauu:-)

  2. Souhlasím se Sontym, všude se staví o sto šest. Já osobně teda bydlení v centru moc nefandím, ale první ze jmenovaných projektů “Bydlení Nad Přehradou” je přesně podle mého gusta. Kousek od centra a přesto skoro v lese a u vody 🙂 To je ono.

  3. Ano, ano v Praze se opravdu začalo masivně stavět, já jsem našel stránku kde jsou projekty krásně přehledné, takže vím o všech bytech. Tady je http://www.ziprealty.cz/ Jsem tak trošku maniak na nemovitosti 🙂 Líbí se mi například rezidence lesopark, skvěle navržený bytový dům.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top