TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Rekonstrukce domů i bytů je vždy lepší zcela na klíč

Rekonstrukce domů i bytů je vždy lepší zcela na klíč

Touha po lepším bydlení nás žene do poměrně drahého projektu – do rekonstrukce. Každý z nás chce, aby se výsledek povedl při co nejmenších investicích. Někdy však zdánlivě nejlevnější řešení není tím nejlepším. Mnohdy se nám různá fušeřina, ale i naše vlastní kutilství prodraží. Jsou práce, na které potřebujeme profíky.

Rekonstrukce je velice široký pojem

Pro někoho znamená rekonstrukce pouhou výměnu kuchyňské linky, jiní chtějí nově vykachličkovat koupelnu. Někdo začíná s rekonstrukcí doslova od podlahy, či mění kompletně okna na rodinném domě. Při rekonstrukci často měníme dispozice bytu, přistavujeme, případně revitalizujeme třeba doposud neobydlené části. Nejčastěji jde o podkroví. Může však jít i o tak sofistikované práce, jako je výměna krovů, ev. změna ploché střechy na šikmou.

Kde vzít odborníky na všechno?

Zejména u rozsáhlejších rekonstrukcí je vhodné najít si firmu, která je schopna zhotovit kompletní rekonstrukce na klíč. Dodavatelé se pak nevymlouvají jeden na druhého a realizátor ručí za výsledek jako za kompletní balík prací a služeb. Žádanou firmou pro realizaci rekonstrukcí je TEZEP. Společnost se zaměřuje na rekonstrukce domů, včetně střech i bytů. Zabývá se též tesařskými pracemi a CNC obráběním dřeva. U firmy lze poptávat částečné i kompletní rekonstrukce bytů a domů. Taktéž stavby na klíč, včetně dřevostaveb. Podívejte se na webové stránky www.tezep.cz, jak vám umí TEZEP pomoci s vaší stavbou či rekonstrukcí.

Potřebujete střechu?

TEZEP realizuje kompletní rekonstrukce i stavby střech. Nabízí pokrývačské práce, výrobu tesařských konstrukcí i klempířské práce. Dodává kompletní střechy na klíč s libovolným tvarem střechy i typem krytiny.

Služby dřevoobráběcího centra využijete při stavbě krovu i pergoly

Díky svému dřevoobráběcímu centru s CNC stroji je firma TEZEP schopna nabídnout kompletní výrobu různých dřevěných konstrukcí. Může jít o již zmíněné krovy, ale též o stavební konstrukci pro roubenku, pergolu i zahradní dřevostavbu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top