TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Realizace betonového plotu: Zvolte si design a parametry přes internet

Realizace betonového plotu: Zvolte si design a parametry přes internet

Kvalitní plot je základním prvkem, který chrání váš pozemek. Zároveň poskytuje potřebné soukromí před cizími lidmi. K tomu, aby mohl plnit tyto účely, je nutné zvolit skutečně precizní řešení. Dobrou volbou jsou bezesporu betonové ploty, a to hned z několika důvodů. Dnes se dá nový betonový plot kompletně objednat přes eshop.

Výhody betonových plotů

Hlavní předností betonového plotu je vysoká odolnost. Jen těžko jej někdo překoná, pakliže má dostatečnou tloušťku a výšku. To je velký rozdíl třeba oproti klasickým drátěným plotům s oky, jež se dají snadno rozstřihnout. Nespornou výhodou je rovněž dlouhá životnost. Kvalitní betonový plot vydrží desítky let, aniž byste jej museli opravovat a renovovat. V současnosti už se používají i odolné nátěry, díky nimž betonové ploty neztrácejí tak rychle svůj původní vzhled.

Moderní betonové ploty jsou vyráběné na zakázku dle přání zákazníka. Sami si dle svých představ a potřeb zvolíte výšku sloupků, tvary a tloušťku betonových desek, které se při výstavbě zabudují mezi sloupky, potažmo pak i další plotové prvky. Možnost objednání nového betonového plotu online nabízí kupříkladu firma STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug, s.r.o. – stavebniny Plzeň. Detaily najdete na webových stránkách www.stavebniny-libusin.cz.

Jak probíhá objednávka nového plotu krok za krokem?

Objednání přes internet probíhá tak, že si nejprve zvolíte výšku plotu. Pro maximální bezpečnost a ochranu soukromí je vhodné stavět betonové ploty ve výšce minimálně 2 metrů. Slouží zároveň jako protihlukové stěny, což oceníte tehdy, je-li vás pozemek v rušné zástavbě, případně se v jeho blízkosti nachází často používaná komunikace.

Kromě výšky je dále nutné firmě uvést také délku, typ a vzor plotu. Máte přitom na výběr z rozmanité škály vzorů a typů betonových plotů. V poslední fázi už probíhá samotné objednání online. Na základě objednávky se pak s vámi spojí zástupce společnosti, s nímž projednáte další postup, na jehož konci se budete moci těšit ze zcela nového betonového plotu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top