TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Harfa Design Residence nabízí 249 stylových bytových jednotek

Harfa Design Residence nabízí 249 stylových bytových jednotek

Hledáte spolehlivé a moderní bydlení v Praze? Hledáte domov, kde budete mít vše, co potřebujete, na dosah ruky? Harfa Design Residence, unikátní projekt společnosti Central Group a.s., nabízí byty od 1+kk až po 4+kk s balkóny, nebo terasami. Jsou ideálním bydlením pro jedince, mladé páry i pro rodiny s dětmi. Architektonicky zajímavá, stylová budova se nachází v areálu střeženém recepcí s nepřetržitým provozem. Budete se zde cítit bezpečně. Komplex je pohodlně dostupný veřejnou dopravou i autem..

Luxusní byty pro nejnáročnější

Hledáte nadstandard? Pokud máte rádi luxus a máte smysl pro styl, přijdete si zde skutečně na své. Každý byt má dřevěné podlahy, koupelnu s luxusním designem a úsporné vytápění. vlastníkům zajistí komfortní bydlení a skutečné pohodlí. Bydlení, k nastěhování už od listopadu roku 2020 bude skutečně komfortní a pohodlné.

Podobné projekty společnosti Central Group a.s.

  • Metropole
  • Park Zličín
  • Zahrady Bohdalec
  • Rezidence u Muzea
  • Rezidence Radlické výhledy

Prostor pro realizaci vašich nápadů

Toužíte si stylově vybavit byt? Baví vás plánování a zařizování vaší nemovitosti? Byty nabízí dostatek prostoru pro Vaše nápady. Ať už sníte po červené stěně v kuchyni nebo modrém obýváku. A pokud si sami netroufáte, můžete si najít bytového designéra. Ten udělá vše za Vás.

Nejčastějším důvodem, proč se lidé stěhují do Prahy, je dobrá občanská vybavenost. Někdy na úkor klidu. Rezidence Harfa ovšem nabízí obojí. Navíc se v dosahu několika minut nachází stejnojmenné obchodni centrum. V okolí naleznete i řadu kulturních a volnočasových aktivit.

Skvělé volnočasové aktivity nejen pro sportovce

Pokud běháte, nebo jezdíte na kole, uvítáte vhodný terén v blízkém parku Podviní. V dalším blízkém parku Máchalka můžete navíc vyzkoušet bobovou dráhu. Pokud chodíte rádi do fitka, je tu Sport Centrum Palmovka, kde najdete i horolezeckou stěnu. V okolí se samozřejmě nachází řada dětských hřišť.

O víkendu můžete s dětmi navštívit Dinopark nebo kino

Supermarkety, restaurace, nejrůznější obchody. Vše je zde k dispozici. A také jeden unikát. Dětmi oblíbený Dinopark v obchodním centru Harfa. Máte rádi divadlo? Zdejší divadla Gong a AHA určitě znáte. Pokud jste milovníky filmů, navštivte muzeum filmových legend.

Pošlete děti do kvalitní školy. Harfa je i sídlo univerzity

Když se přestěhujete a rozhodnete žít v rezidenci Harfa, nemusíte se bát o své děti. V okolí naleznete několik škol, od mateřských po vysoké. Nejmenším se určitě zalíbí Mateřská škola Smíšek, pro mládež je zde Gymnázium J. Seiferta. A také tu sídlí Metropolitní univerzita.

V blízkosti také najdete:

  • Cafe Decada
  • Namaste India
  • Metal Bar Error
  • Sport Centrum Palmovka

Chcete se dozvědět víc? Domluvte si osobní prohlídku!

Fotografie na monitoru počítače prozradí hodně, ale není nic lepšího, než se po bytě projít a nadechnout se jeho atmosféry. Pokud si domluvíte nezávaznou osobní prohlídku, dbejte na detaily a všímejte si maličkostí. Věříme, že si zde skutečně najdete ten pravý domov. Zvlášť pokud hledáte luxusní bydlení a upřednostňujete komfortní životní styl. Harfa Design Residence je pro vás tím správným místem.

Jaká jsou Vaše oblíbená architektonická díla v Praze? Napište nám do komentáře!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top