TOPlist
19. 06. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Udělejte radost zážitkem

Udělejte radost zážitkem

Neradi necháváte výběr dárku na poslední chvíli a již nyní byste měla obstaraný dárek pro maminku ke Dni matek? Nechejte se inspirovat společností Firma na zážitky a splňte Vaší mamince sen o jedinečné relaxaci.

Jaký dárek vybrat ke Dni matek?

Právě na tomto webovém portále www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ totiž najdete ty nejbáječnější dárky pro Vaše nejbližší. Pryč jsou doby, kdy dech beroucí zážitky byly výhradě určeny pouze pro mladé. Dnes si chtějí užít život také lidé ve středních letech. Díky zážitkům od společnosti Allegria hravě zapomenete na každodenní starosti i nejrůznější povinnosti. Alespoň na chvíli dáte sbohem shonu a budete si užívat danou chvíli teď a tady. Radost z dárku můžete sdílet společně s Vaší maminkou také tím, že stejnou poukázku koupíte i pro Vás samotnou. Společně si tak můžete vychutnat dokonalou péči během čokoládové masáže, vyzkoušet létání ve větrném tunelu nebo si zajít na luxusní večeři do Tančícího domu. Mnohé dárky pro ženy lze skloubit také s dárky pro muže.

Dárkové poukazy pro Vaše nejbližší

Univerzální dárkové poukázky dávají obdarovanému příležitost vybrat si zážitek podle vlastního vkusu. Navíc ten, který univerzální dárkovou poukázku daruje, získává jistotu, že jeho výběr nebude krokem stranou. Firma na zážitky nabízí klasické univerzální dárkové poukazy v určité finanční výši, které lze využít na jakýkoliv zážitek. Výběr poukazu lze specifikovat na určitý typ zážitku. Je tedy možné oslavenci darovat poukázku s gurmánskými, adrenalinovými zážitky a mnoha dalšími zážitky. Dárkové poukazy se pohybují v cenové relaci od jednoho tisíce korun až do deseti korun.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top