TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Dárky pro muže – tentokrát ve třpytu stříbra a zlata

Dárky pro muže – tentokrát ve třpytu stříbra a zlata

Další Vánoce, opět lámání si hlavy nad dárky. Jsou členové rodiny, u kterých je to ještě složitější – muži. Oblečením nebo lahví něčeho ostřejšího to sice odbudeme, rozhodně to ale není nic, čím bychom skutečně potěšili. Jak tedy obdarovat muže originálněji? 

Oceňte je medailí s jejich jménem

Nejde o žádnou další cetku do domácnosti. Medaile, stříbrné a zlaté, vyrobila Pražská mincovna a jde o investiční mince. I proto mluvíme o medailích mincovního typu. Jako investiční mince je lze kdykoliv zpeněžit v aktuálních cenách zlata a stříbra. Tyto se jménem jsou navíc unikátní i jako dárky pro mužeMincovna vyrobila mince se všemi českými jmény – mužskými i ženskými. Každá medaile obsahuje navíc i dané jméno v dalších jazycích. Výraznější je slovenské, méně výrazné pak jsou další cizojazyčné alternativy jména, včetně těch v exotičtějších jazycích.

Levnějším dárkem je stříbrná medaile se jménem. Tu pořídíte za 880 Kč. Zlatá je pak větší investicí – stojí 24 950 Kč. Je to však zajímavá forma, jak efektně darovat peníze. Zejména, pokud je nechcete věnovat na okamžitou útratu, ale do budoucna. Hodnota mincí navíc v čase pravděpodobně poroste. Dlouhodobě totiž roste cena stříbra i zlata. A finanční odborníci doporučují právě investice do těchto kovů jako mimořádně výhodné. Vždy však dlouhodobější – minimálně na pět let.

Dárky pro muže sportovce i z lásky

Investiční medaile mincovního typu máte možnost věnovat i v jiném provedení než se jménem. Hitem jsou různé sportovní motivy, ryzí přání, symboly štěstí i vyznání lásky. V numismatické prodejně v pražském Obecním domě, kde lze všechny tyto dárky pořídit, pořídíte i medaile k životnímu jubileu. Koupíte je i na e-shopu prodejny Zlate-mince.cz.

Vtipným nápadem je věnovat muži jeho první zlatou cihlu. Jde vlastně o zlaté slitky, tedy investiční zlato. V podobě vtipného dárku mají velice luxusní provedení balení a váží 1 gram ryzího zlata. Pořídíte je za 1439 Kč.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top