TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / Užijte si doma Itálii – ale tu designovou

Užijte si doma Itálii – ale tu designovou

Italský a skandinávský nábytek vévodí dnešnímu trhu. Zatímco však skandinávský se díky existujícímu obřímu švédskému řetězci s nábytkem až příliš zkomercionalizoval, italský pořád nabízí potřebnou míru exkluzivity. Ne každý chce totiž bydlet v interiéru zařízeném nábytkem, který má doma půlka světa.

Milovníci designu oceňují exkluzivitu

Designový nábytek je ten, který nabízí více než běžná komerce. Zdá se vám zbytečně drahý? Kdyby nebyl, tak si jej pořídí každý a nebude již exkluzivním. Nehledejme proto levný pseudodesignový nábytek, ale skutečnou kvalitu, za kterou stojí značky, jakými jsou ty, jež u nás prodává Punto design. Firma sáhla po tom nejlepším, co dnes na trhu s nábytkem je. Na kvalitní italské značky nábytku a nábytkových doplňků, jako jsou Kastel, Bralco, Desalto, Meson’s, Ethimo, Serralunga, Casamania, Futura, Zanotta, Erba, Kristalia nebo Bonaldo. Mezi těmito značkami najdeme ty, které mohou o sobě směle prohlásit, že dělají ten nejlepší italský nábytek. Chcete-li více než běžnou nábytkovou „konfekci“, sáhněte po jejich výrobcích.

Italský nábytek pro náročné

Exkluzivní interiér nevykouzlíte z levného a nekvalitního nábytku. Designové židle sice stojí více, ale zcela změní tvář vaší kuchyně či jídelny. Právě na židlích hodně záleží. Ony jsou v srdci celého dění v bytě či v domě – u stolu, kde se scházíme s celou rodinou.

Druhým klíčovým místem je pak obývací pokoj. Designové sedačky nemusí být obřími kusy nábytku, které zaberou veškerý prostor. Naopak. Luxus seskládejte z drobných kousků sedacího nábytku. Použijte menší pohovku, chaise longue nebo poufy.

I když pak budete muset šetřit na kuchyňské lince či ložnici, váš byt už bude mít doslova vypálený punc designového interiéru. A nevyhýbejte se ani vtipným kouskům do svého bytu. Bojíte se, abyste nepřekročili míru vkusu? Odvaha se cení a byt netvoříte pro to, aby nad ním „hýkali“ vaši přátelé, ale aby dělal radost vám.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top