TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Spokojte se s tím nejlepším!

Spokojte se s tím nejlepším!

Na řadu problémů existuje v našem životě jednoduché řešení – pořádně se vyspat. Nedostatečný a nekvalitní spánek totiž bývá příčinou nejrůznějších potíží, včetně těch zdravotních. Podle jednoho přísloví je zdravé spaní polovinou štěstí.

Kvalita, pohodlí i design

Význam kvalitního nočního odpočinku proto rozhodně nepodceňujte. Dodržujte pravidla spánkové hygieny – vypněte televizi i počítač, vyhýbejte se před spaním těžkým jídlům, kofeinu, přestaňte se stresovat, vytvořte si ideální prostředí bez hluku a rušivých elementů, a v neposlední řadě si zkvalitněte vaše ležení. Především správná matrace je základ. Pokud se totiž před usnutím převalujete a marně se snažíte najít polohu, ve které byste se odebrali do říše spánku, pak je s největší pravděpodobností na vině právě ona. Nemilosrdně ji proto vyměňte za jinou. Jak ale vybrat tu pravou, když je jich na trhu takové množství? Jednoduše, jak praví klasik: spokojte se s tím nejlepším. Vsaďte na ty, ve kterých se snoubí kvalitní materiály, precizní řemeslné zpracování a přitažlivý design. Všechno toto splňují nekorunované královny – matrace TEMPUR a hybridní matrace Sealy.

Spánek jako v nebi

Matrace TEMPUR si získala přízeň spousty spáčů po celém světě. Ačkoli jde o materiál, který byl původně vyvinut pro NASA pro pobyt ve vesmíru, skvěle funguje i na naší planetě. Vytváří totiž ideální podmínky pro regeneraci těla i mysli a nabízí tak nejlepší a nejzdravější možný spánek. Rovnoměrně rozkládá tělesnou hmotnost, umožňuje uvolnění svalů i celého pohybového aparátu, předchází tak bolestem páteře a kloubů. Materiál se vám individuálně přizpůsobí, dokonale kopíruje tvar těla a poskytuje mu oporu přesně tam, kde to potřebuje. Kromě toho obstojí i ve zkoušce času, životnost matrace TEMPUR totiž dvojnásobně přesahuje životnost jiných matrací.

Hybridní matrace Sealy zase vynikají spojením dvou nejlepších technologií v oblasti spánku – unikátní konstrukcí s kombinací pružin a gelové pěny. Zatímco chladivý komfort gelové paměťové pěny efektivně odvádí přebytečné teplo, pružiny z titanové slitiny poskytují maximální pohodlí. Uspokojí tak nejen ty nejnáročnější spáče, ale zároveň i ty nerozhodné, kteří si nedovedou vybrat, jestli dají přednost pružinové nebo pěnové matraci. Tak, dopřejte si spánek v té nejvyšší kvalitě a bez kompromisů!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top