TOPlist
29. 11. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Rezavé dekorace na zahradu v provence stylu

Rezavé dekorace na zahradu v provence stylu

S nadcházejícím létem přichází čas zušlechťování našich zahrad, teras a balkonů. V uplynulých letech se u nás pomalu ale jistě zabydlel trend, který se na příklad v Německu těší velké oblibě. Po vzoru přímořských států, a možná tak trochu i našich babiček, se na našich zahradách čím dál častěji objevují retro dekorace. Mimo jejich elegantní vintage vzhled jim také nejde upřít další výhody. Společně s oblíbeným e-shopem Svět pod střechou jsme pro vás připravili několik tipů, jak s nimi například příjemně oživit zahradu, ale i opravit váš plot.

Kovové zahradní dekorace

Díky svému přírodnímu odstínu působí zahradní dekorace z kovu především přirozeně. Zároveň však dodají vaší zahradě tu pravou atmosféru. A nemusíte se bát ani rzi. Rez, která je zdobí, není totiž zapříčiněna jejich věkem, ale speciální technologií, díky které získají svou rezavou patinu. Stylové dekorace s nádechem venkovsky romantického stylu jako kovové zápichy na bylinky a závěsné dekorace s různými motivy, jsou určené zejména k jarní i letní výzdobě vašich zahrádek i teras. Perfektně se však hodí i k výzdobě interiéru. Například k výzdobě květináčů a truhlíků v obývacím pokoji, či zimní zahradě. Ideální kombinací pak může být terakotový květináč nebo jiný retro obal a právě jeden z vintage zápichů se jménem dané bylinky.

Díra v plotě? Nevadí

Kovové provence dekorace nejsou jen stylovým doplňkem vašich teras, zahrad a balkonů. Můžete je dokonce použít i k aranžování různých nedostatků, nebo s nimi rovnou opravit díru v plotu. Ptáte se jak? Pokud váš plot strádá nebo ho chcete jen zkrášlit, použijte stylovou záplatu v podobě dekoračních rezavých knoflíků. Tyto kovové dekorace v různých velikostech jsou vhodné k zavěšení, nebo je můžete elegantně „přišít“, kam se vám zachce. Společně s dalšími venkovními doplňky jako jsou různé kovové lucerny, svícny, květináče nebo zápichy, tak utvoří romantickou vintage atmosféru a vaše zahrada či terasa bude opět chloubou vašeho domova.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top