TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Komplexní facility management a flat service

Komplexní facility management a flat service

V posledních letech se v západní a střední Evropě uchytil trend, který mnoha vlastníkům domů, bytů a dalších nemovitostí šetří spoustu času i starostí. Pokud vlastníte nebo pronajímáte nějakou nemovitost, určitě to znáte. Zajišťovat služby související se správou objektů je časově, organizačně i finančně náročné. Chcete mít všechna technická zařízení vašich nemovitostí pod kontrolou odborníků, ale taková péče se může pěkně prodražit. Platby za správu domů chcete mít nastavené jednoduše, ale bez účetní se neobejdete.

Facility management a flat service

Pokud jste v předchozím odstavci narazili na některý z problémů, které jsou se správou budov spojené, určitě vás potěšíme. Můžete totiž všechny jmenované starosti přenechat jedné firmě. Například  společnost PPM, a.s. zajišťuje komplexní facility management v Praze a okolí. Jedná se o zavedenou firmu, která nabízí ekonomickou i technickou správy budov, pronájem bytů nebo profesionální spolupráci a správu pro SVJ.

Facility management představuje externí zajištění správy vašich nemovitostí. Primárně
se soustředí na technickou správu budov jako je údržba, servis a pravidelné revize. PPM, a.s. nabízím také kompletní úklid domu a úpravu zeleně. V neposlední řadě pod tuto oblast spadá také zajištění ostrahy různých objektů a pojistné plnění na míru.

Další oblíbenou službou, podobné firmy nabízí, je flat service na míru. Jste vlastníkem bytu
a nemáte čas na jeho správu nebo se vám nedaří najít vhodného nájemce? Unavují vás starosti spojené s opravami? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem
a správou bytu pojí. Pyšníme se také 100 % bilancí ve vyhledávání odpovídajících nájemníků. PPM, a.s. garantujeme 12 měsíční délku pronájmu a v případě dřívějšího odchodu nájemníka zajistí bezplatně náhradního nájemce. Svěřte svoji nemovitost do rukou odborníků. Ušetříte čas, starosti s nájemci a vyděláte peníze bez větších námahy.

Služby na míru

Ověřené firmy jako PPM, a.s. poskytují kompletní služby na míru každého klienta. Spolupracují například se sdružením vlastníků bytových jednotek, ale i s majiteli jednotlivých bytů a dalších nemovitostí. Spolupráce probíhá například ve formě profesionálního předsednictví pro SVJ, kde nahradí roli profesionálního předsedy sdružení. Zbaví vás tak starostí při volbě členů či předsedy sdružení, ale zároveň převezmou zodpovědnost
a závazky, které se k této funkci pojí. V případě vzniklých škod vám nabínou také pojistné plnění až ve výši 20 miliónů Kč.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top