TOPlist
15. 04. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Nákupní seznam pro domácí kutily: Co vám v dílně nesmí chybět?

Nákupní seznam pro domácí kutily: Co vám v dílně nesmí chybět?

V každé domácnosti je třeba čas od času něco opravit, ať se vám to líbí, nebo ne. Můžete si každou chvíli volat opraváře, ale většinou drobné opravy zvládnete sami. Budete jen potřebovat to správné vybavení. Jak vybavit domácí dílnu?

Pořiďte si kufřík. A opasek?

Své nářadí, šroubky, vruty a další pomůcky ukrýváte v krabici či tašce, ve které nikdy nemůžete nic najít? Pořiďte si praktický kufřík na nářadí, ve kterém má každý nástroj své místo. Vy tak máte jistotu, že kdykoliv budete rychle potřebovat něco opravit, vždy najdete ten správný nástroj.

Pokud patříte k vášnivým kutilům, určitě využijete praktický opasek s kapsami. Otevřené kapsy jsou určeny na nářadí a ty zavřené na drobnosti jako hmoždinky, šrouby, hřebíky,…

Tip: Kvalitní nerezový spojovací a hutní materiál pořídíte za super ceny na Akros.cz. Kromě šroubků, vrutů a matic tam najdete také plechy, nářadí a příslušenství, maziva, trubky a další materiál pro vaše malé i velké projekty.

Na seznam si napište:

Vybavujete svou první dílnu?  Nebo si jen chcete ověřit, zda máte vše, co můžete potřebovat? Zkontrolujte náš seznam nejdůležitějších položek:

 1. Svinovací, skládací nebo jen dřevěný úhelník – než začnete cokoliv vrtat nebo třeba šroubovat, musíte mít vše změřené.
 2. Šroubovák. Z ručního nářadí ho využijete nejvíce. V zásobě byste měli mít ploché a křížové šroubováky pokud možno hned v několika velikostech. Hodit se bude také zalamovací šroubovák s výměnnými bity.
 3. Vrtačka a sada vrtáků.
 4. Kladívko a palička.
 5. Úhelníčky. Oceníte je při nejrůznějších projektech.
 6. Hmoždinky. Měli byste mít v zásobě hned několik velikostí a typů.
 7. Šroubky. Pořiďte si zásobu nejpoužívanějších velikostí se zápustnou hlavou.
 8. Kombinačky a štípačky. Nikdy nevíte, kdy si budete potřebovat poradit s ohnutým hřebíkem či se budete potřebovat chránit před elektrickým proudem.
 9. Havarijní páska a univerzální lepidlo.
 10. Řezáky s odlamovací čepelí.
 11. Vodováha.
 12. Klíče.
 13. Štafle.

Co myslíte, zapomněli jsme na něco?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top