TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Zahrada / Pořiďte si nádrže na kapaliny a zachytávejte dešťovou vodu. Investice se vám brzy vrátí.

Pořiďte si nádrže na kapaliny a zachytávejte dešťovou vodu. Investice se vám brzy vrátí.

Těšíte se na rozpuk jara a zahradní práce, které se k jarním měsícům bezesporu vážou? Možná už jste zasadily první zeleninu, jako jsou brambory, česnek, pažitka, kořenová zelenina či další. K tomu, aby se vaší zahrádce dařilo, je nutné půdu pořádně prokypřit, vyživit, zbavit ji škůdců, plevele, ale také zajistit dostatečnou zálivku.

Abyste se nemuseli omezovat a políčko nebo truhlíky s květinami zavlažovali dostatečně, je velmi přínosné pořídit si plastové nádrže na vodu. Vybírat můžete z mnoha typů a velikostí a to jak na dešťovou, tak na pitnou vodu a další kapaliny.901682_l

Zachytávejte dešťovku, pro zalévání je skvělá

Dešťová voda je jednou z nejlepších způsobů zavlažování. Je měkká, přírodní, hodí se i k praní, protože nezanáší pračku vodním kamenem a abyste prádlo vyprali dočista, nebudete potřebovat tolik pracího prášku, takže ušetříte jak na vodě, tak na čisticím prostředku.

Podle toho, jak velkou zahradu máte, si pořiďte dostatečně velkou, nebo více menší nádob, které rozmístíte na více místech, kde ústí okapy. V nabídce e-shopu AB Store najdete nádrže o objemu 210 l, 300 l, 350 l, 520 l, 550 l, 650 l, 1 000 l a dokonce i 5 000 litrů.

Jejich tvar a design je pestrý, zvolit můžete jak nádrže klasického zahradního vzhledu, tak netradiční pojetí, které se hodí i tam, kde běžně usazujete návštěvu nebo pořádáte rodinné oslavy a párty. Ať už potřebujete umístit nádrž k dřevníku, dřevěné chatce nebo na terasu, z dostatečné nabídky si vyberete model, který bude do rázu prostředí přesně „sedět“.

AB Store – spolehlivý partner pro váš dům, zahradu, dílnu, firmu i obec

Společnost AB Store nabízí dopravu zdarma, takže za nádrž nezaplatíte nic navíc. Také můžete využít objednávku po telefonu, platbu na fakturu, jste-li obec, státní instituce, škola či školka a také si můžete nechat vypracovat nabídku přímo na míru dle vaší poptávky. AB Store vám nabídku připraví zdarma a během krátké chvíle.

Na stránkách e-shopu najdete i vybavení pro dílny, kanceláře, městský a zahradní mobiliář, várnice na skladování teplého jídla a pití, žebříky, stojany na kola, svěráky, kovový nábytek, držáky a mnohé jiné. Pod jednou střechou najdete mnohé vybavení, které se vám bude hodit a dopraví vám jej domů zcela zdarma, ať už jste z kterékoli části ČR.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top