TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Jak se prezentovat, aby byla reklama levná a přitom účinná? Prostřednictvím skleněných vitrín!

Jak se prezentovat, aby byla reklama levná a přitom účinná? Prostřednictvím skleněných vitrín!

Jestliže chcete být úspěšnými podnikateli, nebo prosperující firmou, musíte pracovat dobře, kvalitně, dodržovat termíny a spoustu jiného. Jenže i když budete ve svém oboru nejlepší, pokud o vás nebude nikdo vědět, nebudete mít pro koho vyrábět, koho poskytovat své služby.

Proto jestliže hledáte dobrý způsob, jak dát ostatním vědět, že tady pro ně jste, nebo ukázat, jak skvělé jsou vaše výsledky výrobky, nebo za jak lákavé ceny je mohou ostatní získat, použijte prosklené vitríny. Jsou poměrně levné, kvalitní, mají atraktivní design a svou funkci plní velmi dobře!

Kde jsou vitríny k sehnání?

Oblíbené skleněné vitríny ve vysoké kvalitě vyrábí společnost Jansen-display.cz. Seženete tady vitríny různých velikostí, typů i barev. Protože mají 97% svých produktů na skladě, můžete si být jisti rychlou dodávkou. Očekávat můžete ty nejlepší ceny, dokonce si můžete sáhnout i na množstevní slevy a to již od pouhých třech kusů výrobků. Registrovaní zákazníci získají další slevu ve výši 10% na veškeré zboží.

Vyberte si z různých velikostí a provedení

Aby byly uspokojeny potřeby a požadavky všech poptávajících, produktové vitríny jsou vyráběny v několika variantách. Venkovní vitríny velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám.

Podívejme se např. na venkovní vitrínu typu T, která je určena pro 18 papírů velikosti A4. Její rám je vyroben z kvalitního hliníku, sklo je speciální bezpečnostní. Zadní, bíle lakovaná stěna je magnetická a dovoluje popisování speciálními fixy. Gumové těsnění dokonale chrání vše ve vitríně proti vodě i prachu.

V nabídce jsou i vitríny menší, např. o velikosti 12xA4 v různých barevných provedeních. Jejich design je nadčasový, ani po letech nevyjdou z módy a zároveň nenarušují ráz budovy, nebo prostředí, v němž jsou umístěny.

Rozhodněte se i vy pro skleněné vitríny od Jansen-display.cz a umožněte okolí vědět o vás a vašich výrobcích víc.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top