TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Finance a legislativa / Chcete koupit byt? Šetřete si energii a nechte se zastupovat

Chcete koupit byt? Šetřete si energii a nechte se zastupovat

Představa nového bydlení je krásná, ovšem všechno to obíhání jednotlivých nemovitostí, neustálé vyptávání se majitelů a ověřování informací u bytových družstev, v katastru nemovitostí i u bank je nesmírně vyčerpávající a často i znechucující. Naštěstí na každý problém je dnes řešení. Nechte se při koupi nemovitosti zastupovat, a nechte na jiných, aby eliminovali nevhodné nabídky a vyvarovali vás špatné investice.

Služba zastupování kupujícího

Když si kupujete ojeté auto, mnohdy s sebou berete automechanika, který prověří stav nabízených vozů a zamezí tomu, abyste špatně investovali. Podobně to přitom jde udělat i s realitami, a dokonce ještě trochu lépe. Společnost Home institute zastupuje kupující při koupi nemovitosti a zajistí vše potřebné hned od začátku. To znamená, že poté co od kupujícího zjistí jeho požadavky na velikost nemovitosti, lokalitu, cenu a další, sám vyhledá vhodné nemovitosti, prověří je a teprve potom nabídne kupujícímu. Obrovská výhoda je, že Home Institute zastupuje pouze kupující a není žádnou realitní společností, proto je skutečně nezávislou organizací a nesnaží se vám prodat jinou nemovitost z vlastní nabídky, aby si tak zvýšila provizi.

Odborníci poradí

Možná si říkáte, že vhodnou nemovitost jste si již našli sami, a tak služby Home institute nevyužijete. Nemusí to být ale pravda. To, že jste našli byt, dům, či jen pozemek, který se vám líbí, ještě neznamená, že půjde o vhodnou investici. Na nemovitosti mohou viset různé právní závazky, může být technicky nevyhovující, nebo může mít přemrštěnou cenu, což laik nemusí odhalit. I pro tyto případy je zde ale Home Institute, jehož odborníci přesně ví, co všechno ovlivňuje cenu bydlení, a tedy dovede poradit, zda je cena adekvátní nebo ne. Ve druhém případě vám odborníci vyjednají nižší cenu.

Férové jednání

Zastupování při koupi nemovitosti zní jako služba pro vyvolené bohaté, kteří se nebojí zaplatit. Opak je ale pravdou. Služby Home Institute vás totiž nebudou stát nic, ba naopak, ještě s nimi ušetříte. Provize pro firmu je totiž pouze padesát procent z vyjednané slevy, kterou vám firma při koupi nemovitosti zajistí.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top