TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / Okouzlete své návštěvy nábytkem z palet

Okouzlete své návštěvy nábytkem z palet

Okouzlete své návštěvy nábytkem z palet

Nábytek může být i z palet

Nábytek může být i z palet, autor: Open Logistics

Nábytek z palet si v poslední době dokázat vydobýt své místo v celé řadě moderních domácností. A není se čemu divit. Jeho pořízení není nákladné a možnosti provedení jsou natolik rozmanité, že si každý může vyrobit opravdu originální kousek, který nikdo jiný ve svém domově nemá.

Pořizujeme palety

Ačkoliv pořizovací cena palet není nikterak vysoká a pohybuje se kolem 150 Kč, někteří i přesto dávají přednost paletě již použité, která zkrátka „má již něco za sebou“ a vypadá to v interiéru lépe. Ta ale může vyžadovat náročnější úpravy, takže se cenově můžete vyšplhat ještě mnohem výš. Palety můžete sehnat jak ve stavebnictví, tak na různých stavbách a ve skladech, kde se s nimi často manipuluje a některé už po čase nenaleznou u svého původního majitele efektivní využití. U každé z nich se doporučuje její obroušení, kterým se uhladí povrch a získá tak na patřičné rovnosti. Co se týče samotných palet, lze je sehnat hned v několika velikostech a na požádání je možné zhotovit paletu dle vámi stanovených rozměrů tak, aby byla pro vaše bydlení jako na míru. To však ve většině případů není nutné, jelikož nejčastějším způsobem úpravy palet pro získání nábytku je její rozebrání na jednotlivá prkna a následné seskládání do vámi požadovaného tvaru. Tak získáte opravdu jedinečný nábytek z palet, který můžete dále libovolně upravovat.

Jaký nábytek můžeme z palet získat?

Stručně řečeno z palet lze vyhotovit opravdu jakýkoliv kousek do vašeho interiéru. Začít můžete jednoduššími stolky, od kterých přejdete na různé poličky, knihovny, či dokonce schody nebo podlahy. Ve všech případech je jen na vás, zda se rozhodnete pro paletu tradičně ve světlém provedení nebo v tmavém, tedy hnědou či šedou. Paletu totiž můžete kdykoliv přebarvit a dokonale tak sladit nábytek z palet s ostatním interiérem. Že je to správný krok vám jistě potvrdí každá vaše návštěva, která tyto vámi vyhotovené prvky bude jistě velmi obdivovat.

Více informací o nábytku z palet naleznete na www.abality.cz, včetně vložených fotografií a návodu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top