TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Vaše pokožka si zaslouží tu nejlepší možnou péči. V čem jí pomůže mikrojehličkování?

Vaše pokožka si zaslouží tu nejlepší možnou péči. V čem jí pomůže mikrojehličkování?

Péče o pokožku je celoživotním procesem, který se nevyplatí zanedbávat. Chcete-li si uchovat mladý a zdravý vzhled, rozhodně dopřejte své pokožce každý den tu správnou péči. Jednou z moderních metod je takzvané mikrojehličkování, které zažívá neuvěřitelnou popularitu. O co se jedná?

Pokožka je živý organismus

Člověk, jenž chce mít krásnou pokožku, se musí soustředit především na její zdraví. To znamená správnou výživu, pravidelné čištění a kvalitní regeneraci. Výživu zařídíme správnou stravou, pravidelné čištění zase peelingem a regeneraci poctivou péčí. Moderním a velmi vhodným způsobem péče o pleť je mezoterapie (mikrojehličkování). O co se jedná?

Jedná se o umělé vyvolávání zánětů na problémových místech vašeho obličeje, což spěje k následné regeneraci. Postižená místa se následkem tohoto procesu začnou vyživovat podpůrnými látkami, což spěje k jejich kompletní proměně. Díky tomu lze tak snadno stvořit pružnou a krásnou pleť. Zmíněná terapie se provádí nástrojem zvaným Dermapen.

Salón krásy u vás doma

Salóny krásy poskytující tuto službu doslova praskají ve švech, jelikož se jedná o opravdu populární způsob zkrásnění vaší pokožky. Tato služba ovšem není nic levného a v běžném salónu stojí několik tisíc korun. Naštěstí je tu další možnost, kterou je koupě Dermapenu pro své osobní potřeby.

Samozřejmě nelze si jen tak koupit zmíněný nástroj a začít o sebe pečovat. Proč? Protože nevíte, jak se to dělá. Z toho důvodu je součástí koupě i kompletní návod a certifikovaný videokurz, díky kterým se naučíte pečovat špičkově o svou pokožku. Snadno tak zvládnete provádět pravidelné mikrojehličkování z pohodlí domova a bez placení.

Skvělou volbou je nákup na stránkách eshop.dr-nek.cz, kde seženete celý výhodný balíček. Udělejte pro svou pokožku to nejlepší a dopřejte jí pořádnou péči.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top