TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / POMOC V DOMÁCNOSTI ŘEŠÍ NEDOSTATEK ČASU I SIL

POMOC V DOMÁCNOSTI ŘEŠÍ NEDOSTATEK ČASU I SIL

Známe to asi každý, po dlouhém pracovním dni se dotrmácíme domů a místo toho, abychom se věnovali rodině nebo svým koníčkům, čeká nás běhání kolem domu, péče o domácnost a práce na zahradě. Vyhlídky na blížící se víkend nejsou kolikrát o mnoho růžovější. A jsou dokonce i takové povinnosti, na které prostě nemusíte stačit a raději dáte přednost někomu zkušenějšímu, kdo vám s tím pomůže.

Někdy je třeba opravit kapající kohoutek nebo pokažený vypínač, jindy potřebujete vyřešit ucpanou rýnu či posekat zahradu. Poohlížíte se po někom, kdo by vám smontoval nový nábytek nebo pověsil právě koupenou poličku. Hodil by se vám vlastně takový hodinový manžel. Ale co když potřebujete i odbornější služby spojené s údržbou domu nebo řešením různých havárií?

Řešením právě pro vás může být profesionální firma, která má vlastní zázemí a dokáže nabídnout mnohem víc než hodinový manžel pro Brno a okolí. Jednou takovou firmou, která vám může být vždy po ruce je GGE HOME CZ. Celý rozsah jejich služeb naleznete na stránce udrzbavdome.cz. Disponují servisními vozy s posádkou, která je proškolená a řízená z centrálního dispečinku. Zvládnou za vás většinu prací, které se kolem domu nebo bytu mohou objevit. Zavolat si je například můžete na pomoc s:

  • Údržbou, montážními a malířskými prácemi a základními elektro opravami
  • Zednickými a stavebními, ale také instalatérskými pracemi v malém rozsahu
  • Prací na zahradě a se dřevem
  • Úklidem domácnosti a mytím oken

Velkou výhodou této společnosti je také možnost dlouhodobé spolupráce označované jako Servisní smlouva. Tato úžasná nabídka spočívá v tom, že za paušální měsíční poplatek je vám k dispozici tým, který se v pravidelných intervalech bude starat o údržbu vašeho domu, bytu nebo zahrady. Navíc se zavazují zajistit opravu při závadě do 24 hodin od objednání. Vybrat si můžete buď předem definovanou servisní smlouvu anebo si ji nechat sestavit individuálně na míru vašim potřebám. Tak se snadno můžete domluvit přesně na tom, co a jak často potřebujete, aby řešili za vás.

Nechte si pomoct se starostmi kolem vašeho bydlení, ať můžete trávit nerušeně váš volný čas tak, jak si sami přejete.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top