TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Potřebujete mobilní sklad či halu? Poradíme vám!

Potřebujete mobilní sklad či halu? Poradíme vám!

Trápí vás nedostatek místa pro zboží nebo potřeba zastřešit určitou část pozemku? Elegantním, rychlým, efektivním a ekonomicky přijatelným řešením může být koupě, anebo pronájem mobilního skladu. Plachtová hala může mít různé rozměry a záleží pouze na velikosti vašeho pozemku a na tom, co vše potřebujete dovnitř umístit.

Výhody mobilních hal

Mobilní plachtové haly představují jednoduchý způsob vytvoření ochrany před povětrnostními podmínkami. Jejich předností je flexibilita a možnost úprav. Dají se velikostně upravovat i ve chvíli, kdy již stojí na pozemku, což oceníte v případech, kdy se potřeba skladovacího prostoru liší v rámci sezónního období. Díky jednoduché montáži a rychlému dodání produktu se můžete věnovat podstatnějším věcem a zároveň získáte to, co potřebujete.

Pronájem skladu

Pokud víte, že jde o dočasné řešení a chcete se vyhnout vysokým jednorázovým nákladům, bude správnou volbou pronájem mobilní haly. Může posloužit nejen jako zastřešení parkoviště, ale i na vytvoření skladu pro výrobu a podobně. Pronájem má navíc další výhody. V porovnání se stavbou či nákladnou rekonstrukcí prostor se vyhnete složitému papírování, protože není potřeba řešit stavební povolení a ostatní záležitosti. Už za několik málo dnů totiž můžete mít k dispozici nové prostory pro skladování.

Kupte si svou vlastní halu

Při potřebě dlouhodobě využívaného místa pro sklad, popřípadě výrobu se vyplatí rovnou koupit skladové stany a haly. Výběr ideálního typu a rozměrů se pokuste promyslet co možná nejlépe, ale vzhledem k tomu, že jde o modulový systém, je zde prostor pro další rozšiřování a úpravy. Když se budete rozhodovat, od koho průmyslové stany a haly pořídíte, vyberte si osvědčenou firmu s tradicí, kde máte jistotu kvality. Příkladem takové společnosti je Argoservis se specializací právě na mobilní skladovací prostory.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top