TOPlist
17. 01. 2020
Domů / Inspirace a trendy / Potřebujete mobilní sklad či halu? Poradíme vám!

Potřebujete mobilní sklad či halu? Poradíme vám!

Ohodnoťte tento článek

Trápí vás nedostatek místa pro zboží nebo potřeba zastřešit určitou část pozemku? Elegantním, rychlým, efektivním a ekonomicky přijatelným řešením může být koupě, anebo pronájem mobilního skladu. Plachtová hala může mít různé rozměry a záleží pouze na velikosti vašeho pozemku a na tom, co vše potřebujete dovnitř umístit.

Výhody mobilních hal

Mobilní plachtové haly představují jednoduchý způsob vytvoření ochrany před povětrnostními podmínkami. Jejich předností je flexibilita a možnost úprav. Dají se velikostně upravovat i ve chvíli, kdy již stojí na pozemku, což oceníte v případech, kdy se potřeba skladovacího prostoru liší v rámci sezónního období. Díky jednoduché montáži a rychlému dodání produktu se můžete věnovat podstatnějším věcem a zároveň získáte to, co potřebujete.

Pronájem skladu

Pokud víte, že jde o dočasné řešení a chcete se vyhnout vysokým jednorázovým nákladům, bude správnou volbou pronájem mobilní haly. Může posloužit nejen jako zastřešení parkoviště, ale i na vytvoření skladu pro výrobu a podobně. Pronájem má navíc další výhody. V porovnání se stavbou či nákladnou rekonstrukcí prostor se vyhnete složitému papírování, protože není potřeba řešit stavební povolení a ostatní záležitosti. Už za několik málo dnů totiž můžete mít k dispozici nové prostory pro skladování.

Kupte si svou vlastní halu

Při potřebě dlouhodobě využívaného místa pro sklad, popřípadě výrobu se vyplatí rovnou koupit skladové stany a haly. Výběr ideálního typu a rozměrů se pokuste promyslet co možná nejlépe, ale vzhledem k tomu, že jde o modulový systém, je zde prostor pro další rozšiřování a úpravy. Když se budete rozhodovat, od koho průmyslové stany a haly pořídíte, vyberte si osvědčenou firmu s tradicí, kde máte jistotu kvality. Příkladem takové společnosti je Argoservis se specializací právě na mobilní skladovací prostory.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top