TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Jídelní stoly, konferenční stolky a stolečky – jakou roli plní u vás doma?

Jídelní stoly, konferenční stolky a stolečky – jakou roli plní u vás doma?

Stoly, stolky, stolečky – v domácnosti mají velmi důležitou roli. U stolu nejen jíme, ale také pracujeme, studujeme, přemýšlíme, hrajeme karty, ale také spíme – to když po perném dni usínáme nad rozdělanou prací. Jaké stoly se v domácnosti objevují nejčastěji a jakou plní roli?

Jídelní stoly stmelují rodinu

Jídelní stůl patří k základnímu nábytku v domácnosti. K faktorům, které ovlivní jeho výběr patří jeho velikost, prostor interiéru, materiál, z kterého je stůl vyrobený i jeho tvar. Víte, že do malých místností nejsou vhodné kulaté jídelní stoly, protože prostor lépe využijí stoly hranaté? V případě opravdu malého prostoru pak vsaďte na rozkládací jídelní stoly, se kterými budete připraveni i na větší návštěvy.

JÍDELNÍ STŮL S ROZKLÁDÁNÍM ANIFE – JASAN/ŠEDÁ

Reprezentativní konferenční stolky

Bez konferenčního stolku si nedovedeme představit obývací pokoj. Při jeho výběru byste měli dávat pozor nejenom na jeho vzhled a cenu, ale myslet také na své nároky. Pořídit si můžete levné konferenční stolky, dřevěné stolky či moderní konferenční stolky v lesku – nabídka je široká. Dopřejte vašemu obýváku přitažlivý konferenční stolek, který ho bude reprezentovat.

KONFERENČNÍ STOLEK LIONEL – DUB SONOMA TRUFLOVÝ/BÍLÝ LESK

Psací stoly vás podpoří při práci

Pokud si práci berete i domů, určitě víte, jak důležité je při ní pohodlí. Dlouhé krčení se nad notebookem nepřidá vaší psychické pohodě a už vůbec ne vaší krční páteři. Co si raději k práci sednout k psacímu stolu? Psací stůl lze sehnat v řadě atraktivního provedení. Při jejich výběru dbejte nejen na dostatečně velkou pracovní plochu, nýbrž i na užitečný úložný prostor. Víte, že pro psací stůl nepotřebujete pracovnu? Stačí kout v místnosti, kde si můžete vytvořit malou pracovnu za pomoci rohového psacího stolu.

STOLEK S REGÁLY HOLLY – DUB FLINSTONE/BÍLÁ

Příruční stoly a stolky vám budou při ruce

Kromě jídelních a psacích stolů v domácnosti uvítáte i příruční stolky a stolečky, které vám doma budou při ruce. Typickým příkladem je buď rozkládací jídelní stolek Lilly nebo barový stůl Teddy (viz obrázek níže). Pro romantické chvíle si můžete domů pořídit i velmi praktický servírovací stolek, se kterým může být romantická snídaně na denním pořádku.

JÍDELNÍ STŮL LILLY – DUB MELAMINE, BAROVÝ STŮL TEDDY – DUB/BÍLÝ LAK

A co vy? Jakou roli hrají stoly, stolky a stolečky ve vaší domácnosti? Ke stolu samozřejmě patří i židle, které si můžete pořídit u nás v e-shopu Obyvaci-pokoj.eu, stejně jako nábytek do předsíně, jídelny a obýváku.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top