TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Zpestření rodinného života

Zpestření rodinného života

Podzim se pomalu probouzí ze svého spánku, děti usedly do školních lavic a na trávení volného času v rodinném kruhu zbyly jen víkendy a odpoledne. Nástup do každodenní reality si můžete zpříjemnit zážitky, které pro Vás již několik let zprostředkovává Firma na zážitky. Naše společnost Vám velmi ráda pomůže také s výběrem vánočního dárku pro členy Vaší rodiny. Ať už hledáte vánoční dárky pro ženy, muže nebo děti vždy budete nadšeni z naší nabídky.batuv-kanal-letecky-pristav-skalice-50dd84cbf3c2c

Vstup do školy můžete dětem zpříjemnit plavbou po Baťově kanále. Tento plavební kanál je opředen bohatou historií. Baťův kanál byl vybudován krátce před druhou světovou válkou v letech 1935 – 1938. Baťův kanál spojuje moravské Otrokovice s Rohatcem a měří přibližně 53 kilometrů. Na vybudování Baťova kanálu se podílel také český slavný podnikatel Tomáš Baťa. Z paluby si budete moci vychutnat krásný pohled na romantickou krajinu a Vaše děti si budou připadat jako piráti. Krajina povodí řeky Moravy si bezpochyby zaslouží Vaši pozornost. Více inspirace pro společné chvíle naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/.

Školčata a prvňáci rádi uvítají také dobrodružné krmení krokodýlů. Ve speciálně zařízené Galerii Krokodýl dostanete možnost prohlédnout si desítky živých kajmanů, krokodýlů a aligátorů. Vaše děti možná poprvé v životě uvidí americké i čínské aligátory, vlnatého krokodýla nebo krokodýla nilského. Průvodci Vás budou rádi informovat o životě těchto zvířat i o zajímavostech s nimi spojených. Během exkluzivní prohlídky si budete moci tato zvířata také nakrmit.

Jedinečným darem pro muže se může stát také jízda ve Ferrari 458 Italia nebo den na plachetnici. Všechny naše typy na dárky dodají Vašem uspolečnému bydlení scházející pohodu a Vy budete mít zase po čase pocit, že jste spokojená rodina.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top