TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Kde bydlet v Praze luxusně za přijatelné ceny?

Kde bydlet v Praze luxusně za přijatelné ceny?

 Každý, kdo se nespokojí s běžným standardem bydlení v Praze a zároveň nechce utratit astronomické částky, má při výběru vhodného bydlení o zábavu postaráno. Přesto jsou na trhu dostupná řešení. Jedním z nich je moderní a nadčasový projekt prodeje nových bytů .142 Radlická, který se nachází v jedné z nejperspektivnějších lokalit Prahy 5.

Architektonicky naprosto jedinečná stavba, která nadchne všechny milovníky přírody, ale přitom se centrum města nachází na dosah ruky. Velmi citlivě v souladu s přírodou je navržena celá budova. Svým tvarem kopíruje svah, čímž se stává stavebním unikátem. O skvělé symbióze s přírodou se můžete přesvědčit sami ve vzorovém bytě.

Pouhých 35 bytů přispívá ke komorní atmosféře a jsou dokonale odstíněny od provozu na ulici Radlická. Na vybavení bytů se nešetřilo. Příkladem budiž obklady a dlažby v koupelnách Porcelaingres Concept Amber Gold. Pokud vám ovšem tato možnost nevyhovuje, je možná klientská volba bez příplatku. K dispozici je široká nabídka standardů, ze kterých můžete vybírat.

Samozřejmostí je vysoká kvalita vybavení a také příprava na bezdrátovou inteligentní domácnost, což nadchne každého milovníka špičkové techniky. Projekt .142 Radlická je bezesporu ideální pro kosmopolitního člověka, který se nespokojí se všedním designem.

Nejkouzelnější částí celého projektu a současně nabídkou pro ty nejnáročnější zákazníky jsou dva mezonetové byty v 9. nadzemním patře, každý o rozloze přes 160 m2. Součástí každého z bytů jsou pak dvě úctyhodné terasy s více než 63m2. Jeden z těchto bytů má dokonce na terase umístěnu jacuzzi.

Součástí projektu jsou také komerční prostory, které lze jednoduše přizpůsobit potřebám klientů. Přemýšlíte-li o kvalitním sídle pro svou společnost, podívejte se na současnou nabídku.

Pokud ještě váháte, dech beroucí výhled Vás určitě přesvědčí. S lehkostí může konkurovat těm nejlepším v Praze.

1 komentář

  1. Skvělý bydlení je na Albertově. Teď jsem si tam našel dlouhodobý pronájem http://www.albertov.eu/byty-pronajem-praha/ a jak se mi do Prahy nechtělo, tak se mi tu líbí 🙂

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top