TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Interiér / Obývací pokoj / LED televize: ideální pro klasické vysílání i 3D filmy

LED televize: ideální pro klasické vysílání i 3D filmy

LED televizory jsou aktuálně nejprodávanější, což leccos vypovídá o jejich kvalitách. Navíc si lze pořídit nejen TV pro sledování dvojrozměrného vysílání, ale také 3D LED televize, které přinášejí rozměr navíc.

LED televizory – vysoká kvalita, maximální šetrnost

Proč jsou vlastně „ledky“ nejprodávanější? Především se jedná o vhodné televizory do běžných domů či bytů. LED televize ale především ohromí špičkovou kvalitou obrazu, přičemž jsou zároveň velmi šetrné k vaší peněžence i k životnímu prostředí. Garantují totiž nízkou spotřebu energie a disponují delší životností. Ani jejich pořizovací ceny navíc aktuálně nejsou nikterak závratné.

Při výběru LED televizoru samozřejmě hraje roli spousta faktorů jako jas, kontrast, odezva či design. Všeobecně je ovšem nejdůležitější velikost úhlopříčky, přičemž platí, že pozorovací vzdálenosti od TV by v ideálním případě měla být její dvoj- až trojnásobek, a také rozlišení. Aktuálně můžete vsadit buď na Full HD (1920×1080), případně na Ultra HD rozlišení (3840×2160). Na druhou stranu neméně kvalitní alternativu představují plazmové televize, které se ale spíše hodí do větších prostor.

3D LED televize: dopřejte si rozměr navíc

Novinkou posledních let jsou 3D televize. Ačkoli na počátku byly spíše vzácností, dnes si je pořizuje čím dál více lidí. Opět přitom platí, že 3D LED televize značek LG, Panasonic, Philips či Samsung patří k tomu nejlepšímu, co lze v této oblasti sehnat. Při výběru 3D TV jsou důležité v podstatě totožné faktory, které jsme zmínili výše, jen musíte počítat s vyššími pořizovacími cenami. I tak lze ale při jejich nákupu ušetřit, třeba v e-shopu Expert.cz…

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top