TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Spolehlivá ochrana majetku? Nainstalujte si fotopast!

Spolehlivá ochrana majetku? Nainstalujte si fotopast!

Chránit svůj majetek můžete několika více či méně účinnými způsoby. Zajímavou možnost ovšem představuje fotopast, která nepotřebuje obsluhu, a pořídíte ji za pár tisíc korun. Přesto se jedná o vysoce kvalitní zařízení.

V čem spočívá účinnost fotopastí?

Náročné zabezpečení objektů či nákladný kamerový systém jsou možnými způsoby ochrany majetku, jde to ovšem mnohem snadněji a levněji. Jednoduše si pořídíte fotopasti a nainstalujete je, samozřejmě na nějaké skryté místo (doporučujeme variantu bez přísvitu), před kterým je volný prostor. Co se bude dít následně?

  • jakmile dojde v okolí fotopasti k pohybu a teplotním změnám, díky citlivému čidlu zařízení pořídí fotografii, případně kratší video
  • GSM fotopasti jsou dokonce schopné poslat pořízené snímky na váš mobilní telefon či e-mail
  • to vše i přes nízké pořizovací náklady a zároveň minimální náklady na provoz (stačí pouze tužkové baterie)
  • další výhodou je absence obsluhy, neboť fotopast nic takového nepotřebuje
  • dodejme, že lze zaznamenat události do 15 metrů, přičemž teplotní rozmezí pro funkčnost se pohybuje v rozmezí -20 a +60 °C

Z výše uvedeného vyplývá, že fotopasti je možné využívat nejen k ochraně majetku soukromých osob (domů, zahrad, chat, chalup či garáží) a komerčních firem, ale hodí se rovněž k monitorování veřejného pořádku anebo k pozorování zvěře. Jejich použití je tedy velmi rozmanité.

Mohlo by vás zajímat: pestrý sortiment kvalitních fotopastí naleznete v internetovém obchodě Infoto.cz, kde si můžete pořídit také příslušenství jako ochranné skříňky, paměťové karty či lanové zámky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top