TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Baterie, které jsou kvalitní vám přinese EMOS!

Baterie, které jsou kvalitní vám přinese EMOS!

EMOS spol. s r. o. je společnost, která se soustředí na výrobu a následně pak prodej elektrozboží. Tyto produkty pak prodává pod svou vlastní značkou. O tom, že jde o vysokou kvalitu, svědčí úspěch, který trvá již déle jak 25 let. Produkty vysoké kvality jsou tu díky vlastnímu logickému centru a testovacím laboratořím. Firma má výhradní zastoupení pro značky GP Batteries, Raver, Cobra a emGo. V nabídce jdou produkty jak pro každodenní, tak i občasné použití. EMOS nabízí své produkty zákazníkům za skvělé ceny a to hlavně proto, aby si je mohl dovolit každý. Kvalita za jedinečnou cenu je tu pro vás.

LED svítidla

LED svítidla jsou tu proto, abychom ušetřili při svícení a nemuseli řešit to, jestli zrovna zhasneme, nebo necháme svítit. Díky těmto úsporných produktům, si můžete rozsvítit kdykoliv a nemusíte se bát toho, jaké vám přijde vyúčtování za elektřinu. Světla jsou potřeba v každé domácnosti, v každém interiéru a svítit prostě musíme. Svítidla jsou tedy důležitým zdrojem, který používáme denně.  Po nějaké době, je třeba vyměnit světelný zdroj za nový. Je-li nutná, pak je značka EMOS, tím nejlepším řešením pro vás. V široké nabídce najdete velmi mnoho druhů a to jak s různými technologiemi, wattážemi a dokonce i barvami světla. Hodnoty na obale jsou vždy garantované a to díky vlastní výrobě ve vlastní laboratoři.

Laboratoř je moderně zařízená a nechybí v ní integrační koule, spektroradiometry, nebo například kalibrační normál. Firma EMOS je ke svým zákazníkům korektní a snaží se je co nejpřesněji informovat o parametrech svých výrobků. Na trhu je jen málo firem, které by toto prohlášení mohly vydat. Žárovky se prodávají v barvách od teplé bílé, po denní bílou. Teplá bílá, je vhodná do kuchyní a obývacích pokojů, studená bílá do pracoven a dětských pokojů, taktéž kuchyní a to nad kuchyňskou linku a pak také do kanceláří. Světlo v místnosti by vždy mělo být velmi příjemné a mělo by působit příjemně hlavně na naše oči. Při výběru žárovky pak je třeba zohlednit hned několik parametrů, abyste vybrali co nejlépe.

Baterie

Kdo z nás je nepoužívá? Každý den vezmeme do ruky věc, která je na baterie a každý den se minimálně podíváme na věc, která je na baterie. Jsou součástí každé domácnosti a každého zaměstnání. Doporučuji mít vždy doma nějaké baterie v záloze. Podívejte se kolem sebe. Máte baterie v hodinách, v ovladačích, v budíku, máte-li doma dítě, tak pak potřebujete baterie do spousty hraček… V sortimentu firmy EMOS jsou baterie velikosti AAA, AA, C, D, dále potom knoflíkové baterie a další druhy a velikosti. Vybrat si můžete buď baterie jednorázové, které slouží na jedno použití a pokud jsou již staré a nefunkční, tak se musejí vyhodi t. Dále jsou v nabídce ale také baterie nabíjecí a ty vám budou sloužit řadu let. Stačí si k nim pořídit nabíječku a nemusíte se zabývat tím, že budete neustále dokupovat nové a nové baterie.Po nabití vám budou opět fungovat.

Společnost EMOS je výhradním dovozcem značky GP Batteries pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Tuto značku doporučuje také prodejce a dodavatel navigací Garmin. Jde o kvalitu, kterou dostanete za rozumnou cenu. Baterie značky GP patří mezi světovou špičku. Mohou se použít do všech elektronických zařízení a u nás jsou používány i ve zdravotnictví a to pro chod lékařských přístrojů, což už samozřejmě o něčem vypovídá. Baterie Raver, jsou vhodné do extremních podmínek a mají prodlouženou dobu skladování. Vybrat si můžete jak baterie alkalické, tak i lithiové. Pokud si koupíte nabíjecí baterie, tak ke všem se dá dokoupit nabíječka.

Produkty si můžete zakoupit na stránkách http://shop.emos.cz/, můžete si zde najít jaké zboží je právě v akci a na jaké jsou slevy. Online se můžete poradit s prodejce, který vám zodpoví vaše případné otázky, které vás k danému produktu, o který máte zájem, mohly zajímat. Doprava za zboží začíná na 50 Kč a při větším nákupu je pak samozřejmostí to, že je zdarma. Obchod je ověřen zákazníky Heuraka, kteří jej velmi pozitivně hodnotí. Zboží dostanete do 3 pracovních dnů od objednání, k nákupu potom dostanete také dárky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top