TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Vánoce ve skandinávském stylu

Vánoce ve skandinávském stylu

Máte už vymyšlenou vánoční výzdobu, nebo ještě hledáte inspiraci? Připravili jsme si pro Vás malou exkurzi na Sever. Pojďte se s námi podívat, jak vypadají stylové Vánoce ve Skandinávii.

Letos letí jemné ozdobičky v bílé, zlaté a v tlumených barvách. IN jsou přírodní motivy a kombinování ozdobiček z růzých materiálů… Prohlédněte si vánoční dekorace ve skandinávském stylu.

 Advent v plném proudu

Advent již nám začal, ale když jsme viděli ty překrásné adventní svícny, nemohli jsme odolat. Budou hrdou ozdobou každého stolu. Přesvědčte se sami. Jsou originální a zároveň zůstávají tradiční. Adventní výzdoba ve skandinávském stylu je jako z pohádky.

6352-papirova-ozdoba-angel-white

 Vánoční ozdoby s nádechem nostalgie

Vzpomínáte, jak jste byli malí a tajili jste dech při zdobení stromečku. Vzpomínáte na ty kouzelné křehké skleněné baňky? Zdobení vánočního stromečku pro Vás může být zážitkem i dnes.  Okouzlující vánoční ozdoby ve skandinávském stylu Vaši radost ještě umocní. Jsou neuvěřitelně krásné. Vybírat můžete slaměné ozdobičky a drobné dekorace z přírodních materiálů, které voní stejně jako Vánoce, propracované zinkové ozdobičky i vánoční koule z papíru.

6363-vanocni-ozdoba-ball-glass-green-6cm

 Dárečky, které nebudete chtít rozbalit:)

A aby byly Vaše Vánoce dokonalé, nesmíme zapomenout ani na balení dárků. Vánoční dárkové balení podle skandinávských trendů Vás možná překvapí. Rozhodně na něm nehledejste Santu Clause. Vzory pro dárkové balení jsou spíše nevýrazné a použít je můžete po celý rok. Jsou decentní a působí romanticky. Velmi důležité je taky použití stužek, mašliček a drobných přízdob.

9145

Dánská značka Maileg představila pro rok 2013 hedvábné balící papíry, které povýší každé balení vánočního dárku na vyšší úroveň. Jsou nejen krásné, ale také skutečně netradiční. Přesvědčte se sami. Kromě balícího papíru na Bella Rose najdete papírové sáčky, stuhy i dekorace pro dárkové balení – vše pro pravé skandinávské Vánoce.

Krásné a klidné prožití Vánoc!

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top