TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Hloubkové čištění mokrou cestou je řešením pro všechny

Hloubkové čištění mokrou cestou je řešením pro všechny

Koberce ve Vaší domácnosti či kanceláři se po čase užívání stanou zdrojem řady nečistot, protože se v nich usadí množství prachu, roztoči a nespočet dalších látek, které můžou mít alergenní účinek a mohou Vám svou přítomností značně znepříjemnit pobyt i práci v prostorách kde se nachází. Běžné metody suchého čištění, ať už jsou prováděny s jakoukoliv pravidelností a důkladností, nejsou schopny uchovat Váš koberec či čalounění nábytku v dokonale čistém stavu, který je pro místnosti s hojným užíváním a častou frekvencí návštěv žádaný.

Požadovaného výsledku dosáhněte mokrým čištěním

Společností specializující se na hloubkové čištění koberců a sedaček mokrou cestou je Čištění sedaček Praha. Jedná se o firmu s letitou tradicí, bohatými zkušenostmi a v neposlední řadě o firmu disponující nabídkou služeb s nejnižšími cenami v Praze. Výhodou mokrého čištění je důkladná a komplexní očista Vašeho vybavení. V první fázi čištění se znečištěný předmět ošetří čistícím médiem, které je vstřikováno pod tlakem a působí tedy velmi intenzivně. Následně je čistící přípravek odsán do sběrné nádoby čistícího zařízení a tím dochází i k odstranění veškerých nečistot, kterými je Váš koberec zanesen. Zbavíte se tak prachu, roztočů a všech dalších alergenních látek.

Zapůjčení čističe koberců

Firma Čištění sedaček Praha používá pouze špičkové chemické prostředky a technická zařízení firmy Kärcher. Společnost má k dispozici zkušeným kolektiv profesionálních zaměstnanců, kteří oplývají letitými zkušenostmi, a zároveň se jedná o personál české národnosti. Navíc Vám na místě čištění poskytnou bezplatnou konzultaci dané problematiky a stroje je také možno zapůjčit na libovolný počet dnů. Díky půjčovně čističů koberců Praha lze velmi ušetřit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top