TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Co obnáší elektroinstalace

Co obnáší elektroinstalace

Abyste měli elektřinu v domě pod kontrolou, potřebujete mít kvalitně a hlavně odborně provedenou elektroinstalaci. Pokud zrovna stavíte nový dům, nebo jste se pustili do rekonstrukce, elektroinstalace bude jednou z věcí, kterou je nutné řešit. Aby vám ale starosti při budování nového domova nepřerostly přes hlavu, nechte některé práce na profesionálech. Jednou z nich by mohla být právě elektroinstalace.

Co je elektroinstalace

Elektroinstalace v domě je tvořena ze vzájemně propojených vodičů a ovládacích prvků typu spínačestykače a relé a jistících prvků jako pojistky, jističe, chrániče nebo přepěťové ochrany. Vybudování rozvodů elektroinstalací a následná oprava je ovšem poměrně složitá činnost, která si vyžaduje minimálně odborný dohled. Při její realizaci je nutné dodržet řadu norem a předpisů, které obyvatele domu chrání před úrazem elektrickým proudem, poškozením elektrospotřebičů, případně v krajních situacích i vyhořením. Tuto práci tedy raději nechte na profesionálech. Nejenže provedou práci dobře, ale také vystaví všechny potřebné dokumenty, udělají revizi elektroinstalace a podobně.

Elektroinstalace Brno a okolí

Jsme společnost Dratel, která vám pomůžeme s realizací elektroinstalace. Jsme zkušený a spolehlivý tým, který má za sebou stovky realizovaných zakázek. Práci děláme poctivě a zodpovědně, s maximálním důrazem na odbornost. Jsme flexibilní a našim zákazníkům individuálně připravíme návrh i samotnou montáž elektroinstalace dle jejich přání.

Realizujeme také moderní elektroinstalace na klíč v rodinných domech i rekonstruovaných bytech. Zajistíme zabezpečovací a kamerové systémytelevizní systémydatové sítě, audio systémy a mnoho dalšího. Pokud budete potřebovat pomoci s projektem a realizací veškerých elektroinstalačních prací ve vašem domě, můžete se na nás obrátit. Hledáte-li komplexní služby a o nic se nestarat, o vše se postaráme za vás. Více informací naleznete na internetových stránkách www.dratel.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top