TOPlist
23. 09. 2023
Domů / Interiér / Poznejte kvalitní kusové koberce z dálného Turecka

Poznejte kvalitní kusové koberce z dálného Turecka

Mnozí z nás znají Turecko především ve spojitosti s cestováním a časem dovolených, ale věděli jste, že se zde vyrábí i jedinečné koberce? Zhotovuje je společnost Festival a na tureckém trhu zaujímá co se objemu výroby týče zasloužené prvenství.

Rozmanitost koberců do obýváku i dětského pokoje

Chceme-li po letech pozměnit vzhled obývacího pokoje, nemusíme hned rekonstruovat. Postačí kompletní změna bytového textilu na podlaze, gauči, ale i oknech. Turecké kusové koberce nabízí modely pestré i jednobarevné, což je skvělou předzvěstí, že si vyberete, ať už máte obývací pokoj v jednom tónu, nebo v kombinaci několika barev.

Kupříkladu kusový koberec King Vo da Vinci představuje originalitu, pestrost i eleganci v jednom. Skvěle se hodí do moderně zařízeného pokoje sladěného kupříkladu do modré, fialové či šedé barvy. Jeho základem je šedá a modrá, najdete na něm ale mnohem víc barev v abstraktním pojetí. King Vo Da Vinci je složen z polypropylenu Heatset, výška vlasu měří 6 mm. Znamená příjemné chození, měkkost a hebkost. Koupit si jej můžete v pěti velikostech od rozměru 80 × 150 cm až 240 × 290 cm.

Dalším nepřehlédnutelným typem koberce z Turecka je Princess Royal Black & White RoyalLine. Díky jeho vzoru je ideální nejen do obýváku, ale i do ložnice, chodby či haly. Výška vlasu je příjemných 11 mm a skládá se z 1000 polyacrylu + Polyesteru Shining Yarn. V e-shopu si můžete vybrat jednu ze dvou jeho velikostí.

Hledáte zajímavý a pro děti lákavý menší či větší koberec, na němž se budou rády hrát? Dětské kusové koberce z Turecka jsou plné obrázků a barev. Pro chlapečky bude tím pravým např. model z kolekce Momo plný pirátů, rybek a obrázků s podobnou tematikou. Sáhnout můžete nejen po obdélníkovém, ale i po kruhovém typu.

Holčičky mající rády růžovou a mořské víly zaujme druh ze stejné kolekce Mono s názvem Pink.

Navštivte e-shop mujkoberec.cz a prohlédněte si Turecké koberce. Budete-li váhat, využít můžete službu vyzkoušení, jak bude vypadat koberec u vás doma. Stačí e-shopu zaslat fotografii místnosti, do které koberec kupujete a on do ní digitálně vloží vámi vybraný typ.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top