TOPlist
29. 11. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Plánujete pořízení a instalaci kamerového systému? Poradíme, jak postupovat

Plánujete pořízení a instalaci kamerového systému? Poradíme, jak postupovat

Bezpečí domácnosti nezávisí jen na kvalitních vchodových dveřích. Proto patří k oblíbené ostraze majetku kamerové systémy. Pokud plánujete instalaci na vlastním domě, nechte si poradit, jak postupovat a podle čeho vybírat ty nejvhodnější.

Krok 1: Naplánujte rozmístění

Načrtněte si půdorys domu a rozmyslete se, kde všude by kamery mohly být nainstalovány. Měly by být rozmístěny tak, aby monitorovaly požadovaná místa a zároveň na ně bylo možné natáhnout kabeláž. Podle toho se rozhodnete, kolik kamer bude potřeba. Vybrat vhodný kamerový systém už bude hračka. Až vyberete řešení.

Krok 2: IP nebo analog?

Na výběr máte dvě řešení. Buď jednoduchý systém na starším analogovém standardu, nebo systém IP propojující kamery a nahrávací zařízení přes síť. S oběma systémy můžete sledovat záběry kamery přes televizi, počítač nebo telefon. Detailnější obraz vám ale přinesou pouze IP kamery, kterých stačí podstatně méně než analogových. Jednodušší na ovládání a cenově příznivější je rozhodně analogový systém.

 Krok 3: Najděte dodavatele

A to nejlépe jednou ranou do klávesy. Vyhraďte si přibližně tři minuty času na vyplnění poptávky na stránkách Poptávej.cz. Postačí vyplnit do popisu poptávky vaše požadavky na kamerový systém případně včetně instalace. Poptávka se dostane k dodavatelům z vašeho okolí, kteří na ni reagují nabídkami na míru. Odpovědi vám přichází přímo do emailu a na vás je už jen vybrat tu nejlepší. Nic za to neplatíte a ještě ušetříte čas za obvolávání dodavatelů. Všechny nabídky jsou nezávazné, proto můžete jednoduše odmítnout to, co vám nesedí. S vybraným dodavatelem se už domlouváte na konkrétních podmínkách individuálně.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top