TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Chcete mít pořádek na chodbě? Pořiďte si praktický botník

Chcete mít pořádek na chodbě? Pořiďte si praktický botník

Rozčilujete se takřka denně nad tím, že je chodba plná vašich i dětských bot, o které zakopáváte, a kvůli nimž působí prostor stále neuklizeně? Regál, do kterého obuv odkládáte, je nedostačující a prostor je malý na to, abyste mohli koupit ještě jeden? Vypadávají trepky z polic, protože jsou přeplněné? Ať tak, či tak, je na čase poohlédnout se po novém botníku, který bude dostatečně prostorný, splní požadavky celé vaší rodiny a vzhledově dotvoří celkový vzhled u vstupních dveří.

Vyberte si dle vašich prostorových možností

Ti, kdo mají velkou vstupní halu, potíž s nedostatkem místa neřeší, ale většina z nás přece jen hledá možnosti, jak obuv uklidit co nejefektivněji s co nejmenšími požadavky na plochu. Zamlouvat by se vám mohly např. výklopné botníky. Jsou úzké, lodičky, tenisky, papuče a další jednoduše zasunete do přihrádky a zavřete, jako dvířka směrem nahoru. Jejich hloubka může být už do 20 cm a díky bohaté nabídce lze volit mezi širokými, užšími, nízkými, vysokými. Ani v barvě nebudete ochuzeni, vybírat můžete tmavé i světlé varianty. Cenová relace je 1 391 Kč až 3 157 Kč.

Velmi praktický je i sedací botník. Ten ocení především starší lidé, nebo rodiče, kteří mají malé děti, jež je snadnější obouvat, když sedí. Sedací botníky nabízí úložný prostor a pro pohodlné sezení jsou opatřeny čalouněnými sedáky. Budete-li mít zájem, koupit se dá i typ se šuplíkem a policemi, kde můžete uschovat např. přípravky k ošetření obuvi, obouvací lžíci a jiné drobnosti. Tady je hloubka 30 cm nebo 38 cm. Buďte si jisti, že si na tento druh botníku velmi rychle zvyknete a nebudete si umět představit znovu jej nemít. Cenové rozpětí je od 1 990 Kč do 3 350 Kč.

Netrapte se víc s rozházenou obuví po předsíni, přesvědčte se sami, že se dají pořídit uzoučké botníky, které pojmou velké množství párů bot, aniž by vám „ukrojily“ velký kus prostoru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top