TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Zahrada / Nechte letos odklízení sněhové nadílky na sněhové fréze

Nechte letos odklízení sněhové nadílky na sněhové fréze

Každý, kdo vlastní rohový pozemek a chce mít uklizený chodník kolem domu, nebo kdo má delší příjezdovou cestu ke garáži či chodník ke vstupním dveřím, ví, jak náročné je každodenně odklízet napadaný sníh. Také čas, který prací strávíme, není zanedbatelný, může se pohybovat kolem 45 minut i déle. Po úklidu jsme navíc zpocení, utahaní a hrozí, že dojde k nachlazení.1861-hs-550

Tomuto všemu můžete předejít, když si pořídíte sněhovou frézu. Umí sníh uklidit rychle, zvládne i velkou nadílku a je šetrná k povrchu, ze kterého sníh odklízí.

Zvolte kvalitní sněhovou frézu

Důležité však je rozhodnout se pro kvalitní stroj. Právě takovými jsou např. sněhové frézy Honda. Jde o benzínové čtyřtaktní modely a na výběr máte jak kolové frézy, které se hodí pro odstranění sněhu kolem domů či z menších ploch, tak pásové frézy určené pro úklid větších ploch, na hory nebo do složitějšího terénu.

Frézy bez nutnosti zahřívání před použitím

Motory fréz Honda mají velkou přednost v motorech. Mají funkci Easy Start, neboli snadný start, který znamená, že motor nastartuje při prvním zažehnutí. Co se týče šneků, jsou vyrobeny z materiálů vhodných i pro zmrzlý sníh, přitom jsou šetrné k povrchu, ze kterého sníh odklízí, ať už jde o klasickou či zámkovou dlažbu, asfalt, chodník z břidlice či jiných.

Výrobky s přijatelnou cenou

Velmi potěšující je, že sněhové frézy Honda jsou velmi dobře hodnoceny co se týče kvality a ceny. Jsou dostupné i běžným uživatelům a investice se vám vrátí v podobě úspory času i vašich fyzických sil.

Těšte se i vy ze sněhu a nenechte si krásný zimní čas kazit vědomím, že zase sněží a vás čeká pracný úklid a ráno si budete muset přivstat. Uvidíte, že s pomocí sněhových fréz Honda, ať už kolových či pásových, si s bílou pokrývkou poradíte rychle a jednoduše, a je úplně jedno, jestli jste žena, nebo muž.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top