TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Kované ploty – originální, elegantní a kvalitní oplocení vaší nemovitosti na mnoho let

Kované ploty – originální, elegantní a kvalitní oplocení vaší nemovitosti na mnoho let

Postavili jste si nový dům, nebo řešíte rekonstrukci starého plotu a přemýšlíte, pro jakou alternativu se rozhodnout? Než oslovíte společnost zabývající se výrobou oplocení, zvažte několik důležitých skutečností:

  • Půjde o dočasné či trvalé oplocení
  • Jakou finanční částku máte k dispozici
  • Upřednostňujete dřevo, kov, plast, betonové prvky či jejich kombinace
  • V jakém stylu je postaven dům a navržena zahrada – plot by měl podporovat stejný ráz
  • Požadujete i bránu, branku, příp. máte zájem o otevírání s motorizovaným pojezdem

Poté, co si rozmyslíte všechny tyto základní skutečnosti, je na čase spojit se s kvalitním výrobcem, který vám pomůže i poradí a plot zhotoví dle vašeho přání.

Kvalitní a trvanlivé kovové ploty

Stále oblíbenějšími pro svůj vzhled i odolnost před „zubem času“, jsou kovové ploty. Jedním z našich výrobců, jehož úctyhodná tradice sahá do roku 1994, je společnost KlaTan. Můžete ji navštívit na webových stránkách Kovane-ploty.net a ihned si prohlédnout bohatou fotogalerii, abyste získali představu o její práci. Zároveň načerpáte spoustu inspirace, jak by mohl váš plot vypadat.

V nabídce najdete 7 typů kovaných plotů, jež se dají různě obměňovat, dotvářet. Nechybí možnost poptávat i branky nebo kované brány křídlové či posuvné. V případě, že budete mít zájem, zdarma vám vytvoří nezávazný návrh, abyste viděli, jak by plot působil jako celek.

KlaTan je proklientskou společností a dbá jak o kvalitu výrobků, tak o maximální spokojenost zákazníků. Očekávejte ochotu, vstřícnost, odbornost, precizní práci i komplexnost služeb – plot pro vás nejen vyrobí a přiveze jej na místo určení, ale také provede vše potřebné pro jeho stavbu a montáž. Uvažujete-li o bráně s pojezdem, i tu můžete u firmy poptávat. Jistě vás potěší, že kované ploty i další výrobky přepraví do 100 km od provozovny zcela zdarma.

Pro bližší informace, nezávazný návrh, cenovou kalkulaci, konzultaci vašich případných dotazů a možností, kontaktujte KlaTan telefonicky na č. 602 499 080, e-mailem na info@KlaTan.cz, prostřednictvím webu Kovane-ploty.net nebo osobě v provozovně na adrese Hlavní 21, Stehelčeves. Zajisté si vyberete a na svůj plot budete právem pyšní.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top