TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Interiér / Koupelna / Dopřejte si pohodu a dokonalý relax přímo u vás doma. Umožní vám to luxusní vířivka

Dopřejte si pohodu a dokonalý relax přímo u vás doma. Umožní vám to luxusní vířivka

Každý z nás si alespoň tu a tam rád dopřeje odpočinek po náročném dni v sauně nebo vířivce. Není divu, stres, přemíra povinností, starosti a další nepříjemnosti nás pronásledují na každém kroku.

Jestliže za účelem relaxace navštěvujete wellness centrum a utrácíte za načerpání sil poměrně vysoké částky, rozhodně investujte do vířivky. Díky ní si vlijete krev do žil kdykoliv budete chtít, používat ji bude moct celá vaše rodina a vynaložené peníze se vám během pár let vrátí v podobě úspor, ale také příjemnějších pocitů na těle i duši.

Co nám vířivé vany nabízí?

Podíváme-li se na vířivé vany blíže, zjistíme, že mají více funkcí. Samozřejmostí je klasické využití pro koupání. Pokud si budete chtít užít příjemnou relaxační koupel, stačí, abyste spustili program určený k masáži a uvolnění svalstva. Budete příjemně masírováni proudem vody, který vychází z trysek. Proud vody si můžete libovolně regulovat tak, aby vám byla jeho intenzita příjemná, stejně tak jako si můžete zvolit, které trysky budou tryskat vodu a které ne. Velmi dobře a přitom šetrně uvolní ztuhlá záda, bederní i krční svalstvo, čímž může mimo jiné docházet í k odbourání bolesti hlavy a celkovému prokrvení pokožky. Zakoupit si můžete typ až pro sedm lidí.

Nerezové bazény pro více osob

Máte rádi, když se můžete vykoupat s partnerkou, vzít do vířivky přátele, nebo si užít příjemnou koupel s dětmi? V takovém případě se vám bude jistě líbit nerezový bazén. Jde o model, který je rozměrově stejný, jako klasický bazén, je vyroben z ekologicky i zdravotně nezávadného materiálu a jeho životnost je téměř neomezená. Montáž je snadná a v případě, že budete chtít dodatečně namontovat další bazénové doplňky, je to možné. Na provoz i údržbu je potřeba vynakládat minimum úsilí, přesto budete mít průzračně čistou vodu. Velkou předností je, že se dá zabudovat i do těžce přístupných prostorů a celková stavební příprava je rychlá, snadná a zabere krátký čas.

Luxusní vířivky jsou stále více používány běžnými uživateli. Po celodenním shonu není nic příjemnějšího, než se nechat namasírovat tryskající vodou a poslouchat její šum. Prohlédněte si kompletní nabídku vířivek a vyberte si tu, která uspokojí vaše přání co se funkcí i velikostí týče. Budete zajisté spokojeni a na koupel se budete skutečně těšit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top