TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Ať už se chystáte na hrubou stavbu nebo drobnou rekonstrukci, kvalitní stavebniny jsou základ. Víte, na koho se obrátit?

Ať už se chystáte na hrubou stavbu nebo drobnou rekonstrukci, kvalitní stavebniny jsou základ. Víte, na koho se obrátit?

Spolehlivost, kvalita, dobré ceny a všestranné služby. Asi tak by se dala charakterizovat pražská stavební firma Bosta Holding, a.s., která se nezabývá pouze samotnými stavebními pracemi, ale také prodejem stavebních materiálu rozmanitých druhů. Jejich specializovanou prodejnu stavebnin najdete v Praze na adrese Krčská 61 a nakoupíte v ní takřka cokoli, co vás napadne.IMAG0577

Ať už sháníte stavební materiály typu maltových směsí, polystyrenu či tmelu; zahradní materiály jako zatravňovací dlaždice nebo nášlapné dílce; plotové systémy; stavební doplňky nebo cokoli jiného potřebného k vaší stavbě, můžete se spolehnout, že ve Stavebninách Bosta to najdete. Firma se pyšní opravdu širokým sortimentem zboží určeného pro hrubou stavbu, stejně jako pro drobné opravy či rekonstrukce. V její nabídce ale nenajdete výlučně stavební materiál. Pořídit si zde můžete například i různé druhy dveří, včetně těch protipožárních, a oken.

A jak je to s dodavateli?

Je přirozené, že nechcete kupovat příslovečného zajíce v pytli a že tedy chcete mít naprostý přehled o tom, co a od koho pořizujete. V případě koupě u Stavebnin Bosta v Praze si s tímto bodem hlavu lámat nemusíte. Holding si totiž s výběrem dodavatelů a zboží dává dobrou práci a nakupuje jen certifikované materiály od prověřených a spolehlivých dodavatelů. Nemusíte se tedy obávat, že si pořídíte nějaký levný šunt. V jejich nabídce naleznete například produkty značek Quick Mix, Knauf, Diton, Semmelrock, Isovel, Rockwool, Ceresit, Ytong, Transform nebo Rigips, Norgips.

Cenově nedostupné zboží? Ani náhodou.

Ceny jsou opravdu příznivé. A pokud uděláte nákup stavebnin za alespoň 5tis Kč, získáte navíc rozvoz v Praze a okolí zdarma. Objednávku vám však samozřejmě z obchodu dovezou vždycky, bez ohledu na její objem, a to za slušné ceny. Pro dopravu menších objednávek, které se vejdou do 2 tun, využívá společnost vlastních dodávek. V případě potřeby dopravit zboží překračující 2 tunovou váhovou hranici pak najímá externího dopravce, který disponuje vozem s hydraulickou rukou. V případě dopravy dodávkou firmy se ceny pohybují od 290Kč. V případě dopravy externí firmou je cena individuální.

Doprava zdarma však není jedinou výhodou, kterou můžete v rámci nákupu u Stavebnin Bosta čerpat. Firma pořádá pravidelné doprodeje zboží. Poslední kusy určitých artiklů tedy můžete zakoupit s až 80% slevou. A to už stojí za zvážení.

Stále ještě přemýšlíte, na koho se obrátit v případě potřeby nákupu stavebních materiálů a doprovodného zboží? Pokud žijete v Praze nebo okolí, zkuste se obrátit na firmu Stavebniny Bosta. Jejich služby jsou opravdu profesionální a určitě vás nezklamou.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top