TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Finance a legislativa / Uvažujete o tom, jak ušetřit? Změňte dodavatele elektřiny nebo plynu.

Uvažujete o tom, jak ušetřit? Změňte dodavatele elektřiny nebo plynu.

Může se to zdát neuvěřitelné, ale díky tomu, od jakého dodavatele odebíráte zemní plyn či elektrickou energii, se může cena velmi lišit. Rozdíly přitom mohou dosahovat i několika tisíc korun ročně. Proto je dobré sledovat aktuální nabídky jednotlivých společností, zajímat se o cenové srovnání elektřiny i cenové srovnání plynu a využívat služby toho nejvýhodnějšího z nich. Nejvhodnější období k této změně je právě nyní v létě, kdy není nutné topit.

Kde si můžete porovnat jednotlivé nabídky?

Abyste uspořili energii, na internetu si můžete během chvilky spočítat, která společnost by vám nabídla za elektřinu či plyn nižší cenu. Jestliže nejste příliš technický typ, anebo se vám nechce trávit čas zjišťováním, obrátit se můžete i na společnost, která vám vše zařídí. Stačí, abyste jí zaslali vaše poslední vyúčtování, a ona za vás zjistí, která dodavatelská společnost by vám energii nabídla levněji.

Stejně tak se na ni můžete obrátit v případě, že jste naletěli a chcete stávajícího dodavatele změnit. Vybere vám nejvhodnějšího dodavatele pro úspory energií, vše vyřídí a zdarma vám poradí.

Rozdíl ceny skutečně pocítíte

Podíváme-li se na průměrné spotřeby bytů a domů, domácnost žijící v bytě ušetří cca 500 – 1 000 Kč. V rodinném domě ušetříte přibližně 1 000 Kč – 2 000 Kč, a jestliže patříte k těm, kteří plynem i vytápí, úspora dosáhne až 5 000 Kč – 10 000 Kč.

Nabídky od mnoha společností

Důležité je také, abyste měli přehled o co největším počtu dodavatelským společností. EnergetickaPoradna.cz sleduje víc než 50 dodavatelů plynu a elektřiny.  Jejich přehled je díky tomu skutečně výborný. Unikátní kalkulačkou spočítají cenu a zohledňují také poplatky, které společnosti dodávající energie účtují.  Zároveň sledují různé odměny a bonusy, které klienti za využívání jejich služeb mohou získat.

Díky tomu, že se na našem trhu EnergetickaPoradna.cz pohybuje již od roku 2012, získala mnohé zkušenosti a ví, jaká rizika nebo podfuky dodavatelé na své klienty používají. Chcete-li tedy partnera, který vám poradí dobře, spolehlivě a vy opravdu ušetříte, obraťte se na ně a požádejte o cenové srovnání elektřiny.

Jejich služby již využilo mnoho zákazníků před vámi a úspěšně šetří. Buďte i vy těmi, komu budou zbývat peníze v peněžence díky tomu, že přejdete k novému dodavateli.

Celé cenové srovnání plynu a elektřiny pro vás EnergetickaPoradna.cz připraví zcela zdarma. Stačí, abyste ji kontaktovali, zaslali jí poslední vyúčtování a počkali na její reakci. Zajisté budete spokojeni, jako spousta klientů před vámi. Změna dodavatele nebyla nikdy tak jednoduchá, jako je to nyní.

1 komentář

  1. Honza Přikryl

    Ono to chce opravdu hodně hledat a porovnávat, já když jsem před třemi lety změnu prováděl, tak mi do oka padl Comfort energy a to nejen cenami, ale i svým servisem, že vše mohu zvládnout sám přes jejich stránky. Jsme u nich dodnes a musim říct, že jsme ušetřili nejen na plynu, kterým vytápíme barák, ale i něco málo na elektřině, i když jsou z ní ty částky zanedbatelné. Člověk když se tomu chvíli pověnuje, tak určitě najde sobě vhodnou společnost.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top