TOPlist
29. 11. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Potřebujete nová okna? Vyberte si kvalitní plastová od společnosti Slovaktual.

Potřebujete nová okna? Vyberte si kvalitní plastová od společnosti Slovaktual.

S příchodem jarních měsíců se spousta z nás pustila do rekonstrukce domu, zahrady, chalupy a mnohého jiného. Někdo mění střešní krytinu, jiný obnovuje fasádu, odizolovává, dělá nový plot, dvůr a mnozí chtějí vyměnit okna. Jestliže také patříte k těm, kdož se rozhodli pro jejich výměnu, zvolte plastová okna od společnosti Slovaktual.14

Výhody plastových oken

Plastová okna od Slovaktual jsou kvalitní a společnost se ve své výrobě neustále zdokonaluje a zajímá se o novinky z oblasti výroby oken. Ostatně o její precizní práci svědčí už skutečnost, že je na trhu již od roku 1990, kdy začínala jako montážní firma. V roce 1993 zahájila vlastní výrobu plastových oken. 23 vlastní práce jí zajišťuje dostatek zkušeností, ví, co zákazníci chtějí a očekávají a pro splnění jejich představ dělá maximum. Produkty zhotovuje klientům na míru, nechybí velká škála barev a přizpůsobí je i tvarem.

Pokud si nejste jisti tím, jaká okna vybrat, ochotně vám poradí co se vzhledu i typu okna týče, abyste byli spokojeni jak se vzhledem, tak s tepelnou úsporou za vytápění.

Co vše pro vás vyrobí

Objednávat si můžete nejen plastová okna, ale i hliníková okna, dveře, doplňky, jako jsou venkovní a vnitřní parapety, sítě, žaluzie a rolety, výplně dveří a skla.

Nechte se inspirovat

Vybrat si můžete např. plastová okna – Pasiv HL. Splňují požadavky nízkoenergetických a pasivních domů, je možné je zasklít trojsklem až do tloušťky 61 mm. Jde o osmikomorový profil. Srovnáme-li je s 5-ti komorovými plastovými okny, ušetří až o 35% více v tepelné izolaci.

Plastová okna vynikají dlouhou životností, jednoduchou údržbou, bohatostí co se týče barev i stylů. Jestliže si vyberete ta od společnost Slovakutal, profesionálně vám je namontují a to vše rychle a špičkově. Uvidíte, že budete spokojeni po mnoho let a rádi je doporučíte dalším svým známým či rodině.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top