TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Reality / Moderní bydlení pro každou životní etapu

Moderní bydlení pro každou životní etapu

Moderní, ekologicky nenáročné, za příjemnou cenu a hlavně krásné to jsou dřevostavby. Co se týče stylového bydlení, které vám neudělá vítr v peněžence, tak dřevostavba je přesně to pravé.

Dřevostavby jsou vhodné pro každou životní etapu, ať jste dva, čtyři, mladí, nebo staří. Díky možnosti pořídit si dřevostavbu na klíč nebudete mít navíc se zařizováním bydlení prakticky žádné starosti. Stačí si jen z široké nabídky vybrat dům, který vám bude vyhovovat nejvíce.

Velmi populární jsou v poslední době bungalovy, které nabízejí nejen ekologický život, ale i přírodní bydlení v moderním provedení. Montované dřevostavby jsou navrženy tak, aby zapadaly do každého rázu krajiny, protože jsou líbivé, neprovokují okolí a poskytují vysoký komfort. Pro každou životní etapu jsme pro vás vybrali dům, který si zamilujete.

Mladý pár

Pokud už vás omrzel ruch velkoměsta a chcete se zabydlet někde na okraji města, vesnice nebo v přírodě je přímo pro vás dům Bungalov Rouge. Tento dům se hodí na pozemky, kde je příjezd k domu přes zahradu. A cílem bydlení v něm bylo pustit světlo do interiéru a propojit zahradu a život uvnitř domu. Na poměrně malé zastavěné ploše se díky chytře vymyšlené dispozici nabízí dostatek prostoru na tři ložnice, technickou místnost, samostatnou koupelnu a WC a vedle obývacího pokoje s kuchyní ještě například pro kolárnu. Součástí domu je i garážové stání pro dva automobily.

1

Rodina s dětmi

Chcete, aby vaše děti vyrůstaly na čerstvém vzduchu, v přírodě a mohly celé dny trávit dováděním na zahradě, pak určitě hledáte dům, který bude mít vše. Představujeme vám Prosecco, tento dům má opravdu na co si vzpomenete – prostor, zázemí, šatny, dílnu, garáž i zastřešenou terasu. A k tomu je to opravdu architektonický skvost, takže vám ho bude každý závidět.2

Penze

Po letech práce si v penzi rozhodně zasloužíte odpočinek, klid a relax. A není lepší místo na zasloužená léta odpočinku, než někde v přírodě v krásném domečku se zahradou. Co třeba Bungalov Cotes. Tato dřevostavba je spojením tradice s potřebou čerpat to nejlepší, co současný design a soudobá ergonomie bydlení nabízí.3

Teď už musíte posoudit sami, jestli je pro vás dřevostavba tím ideálním bydlením na celý život.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top