TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Každý dům potřebuje kvalitní střechu

Každý dům potřebuje kvalitní střechu

Pokud vám začíná foukat do domu nebo do něj zatíká, může za to pravděpodobně střecha, a tak je načase ji vyměnit.

Kvalitní střecha s tradicí

Firma Střechy Novák může každému zákazníkovi nabídnout přesně to, co jeho dům potřebuje. Společnost poskytuje opravy střech, celkovou rekonstrukci, a také kromě samotných klempířských, pokrývačských a tesařských prací realizuje i střechy na klíč.a0f677f96e966f86_640

Kvalitní a odolné střechy s dlouhou životností jsou vhodné nejen pro rodinné domy, ale i pro činžovní a bytové domy. Pokrývači se specializují na šikmé střechy, které jsou dnes velmi oblíbené, ale bez újmy na kvalitě pokrývají také ploché střechy.

Firma Střechy Novák ročně realizuje kolem 300 nových střech. Velká poptávka tedy značí i o jejich kvalitě a spolehlivosti. Během 15 let jejich existence firma získala obrovské zkušenosti. Dokáže zákazníkům poskytnout přesně to, po čem touží, splnit maximum požadavků a vyřešit všechny problémy, které se mohou naskytnout. Rekonstrukce střechy s ní vás vůbec nezatíží.

Není vaše střecha v pořádku? Sjednejte si schůzku

Pokud máte pocit, že je vaše střecha už opravdu špatná a bude brzy potřeba nová, neváhejte firmu kontaktovat. Domluvte si schůzku, na které odborný pracovník zhodnotí její stav a určí, co bude oprava střechy znamenat.

A jak bude vypadat vaše nová střecha? Vybírat můžete z mnoha materiálů, mezi které patří klasické střešní pálené tašky a betonové krytiny, firma také dále nabízí lehké plechové krytiny, asfaltové šindele nebo vláknocementové materiály.

Firma poskytuje také nadkrokevní izolace a další služby, jako jsou stavební práce, realizace pergol a malých dřevěných staveb.

Oprava rozbité části domu nemusí být vždy zlý sen. Pokud potřebujete spravit střechy Praha, svěřte je do rukou firmě Střechy Novák, která vám se vším pomůže. Provede rekonstrukci střechy nebo ji udělá zcela novou. Společnost za sebou zanechá pouze kvalitně odvedenou práci a střechu s dlouhou životností.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top