TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Aby pro vás rekonstrukce či vyklízení nebylo obtížné, objednejte si velkoobjemový kontejner

Aby pro vás rekonstrukce či vyklízení nebylo obtížné, objednejte si velkoobjemový kontejner

S různě velkou rekonstrukcí se v životě setká téměř každý majitel nemovitosti. Jestliže jste se rozhodli pro rekonstrukci i vy, určitě přemýšlíte nad tím, jak se vypořádáte se sutí a dalším materiálem z bouracích prací. Pomůže vám firma na odvoz odpadu, která vám nabídne různé kontejnery na odpad, přistaví vám jej k domu a poté, co jej naplníte, zajistí jeho odvoz.MAN-kontejner-300x225

Druhy kontejnerů

Kontejnerů je poměrně mnoho druhů. Jsou to kontejnery:

  • Abrolly
  • Na odpad
  • Skladové
  • Uhlířské
  • Vanové
  • Velkoobjemové
  • Výklopné
  • Ekosklady
  • Stavební buňky

Dále se dělí podle auta, pro které jsou určeny. Další možností jsou nádoby na odpad.

K nejpoužívanějším se řadí výklopné kontejnery, podívejme se na ně blíž. Mohou mít objem 600l, 900l, 1200l a 1700l. Společnost malikcont.cz nabízí tento typ i s dvojitým dnem, pojezdovými kolečky, výpustným kohoutem či sklopným víkem. Vyklápění funguje na principu lanka, které ovládá řidič ze svého místa ve vysokozdvižném vozíku.

Konstrukce je tuhá a díky výklopnému mechanismu s jednoduchým principem zaručuje dlouhou životnost.

U koho si kontejner objednat?

Kvalitní společnost by měla nabízet velkoobjemové kontejnery v různých velikostech. Nejčastěji je poptáván kontejner o objemu 3 a 9 m3. Dostatek kontejnerů vám zajistí včasné přistavení vámi požadovaného typ v den, kdy potřebujete. Také myslete na to, abyste měli na naplnění dostatek času. Předejdete příp. navýšení ceny za prodloužení přistavení, ale také dost možná pokutu za zábor veřejného prostranství, protože jej budete zabírat po delší dobu, než jak bylo původně dohodnuto.

Když potřebujete zajistit kontejner ihned

I na okamžitou potřebu odběru kontejnerů společnost Malikcont myslí. V nabídce kontejnery skladem najdete různé druhy kontejnerů, které jsou okamžitě k odběru. Spěcháte na kontejner Abroll, skladový, velkoobjemový či třeba výklopný? Všechny jsou připraveny k přistavení. Máte-li požadavek na jiný rozměr kontejneru či jeho provedení, společnost nabízí jeho úpravu přesně vám na míru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top