TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Postele z masivu jsou vzhledově jedinečné a zároveň velmi kvalitní.

Postele z masivu jsou vzhledově jedinečné a zároveň velmi kvalitní.

Zdravý a kvalitní spánek je nezbytný pro kvalitní a plnohodnotný život. Proto je důležité, vybírat jednolůžka i manželskou postel s ohledem nejen na vzhled, ale i na kvalitní provedení a dobrý vliv na naše zdraví.

Postel musí být stabilní, pevná, zároveň je nutné, abychom měli dostatek prostoru, tedy komfortní ležící plochu. Mnozí uvítají i možnost úložných prostor pod lůžkem. Toto vše odolné dřevěné postele z masivu nabízí.

Dřevěné postele – příjemná atmosféra a odolnost

Rozhodnete-li se pro postel z masivu, dodá vaší ložnici velmi příjemnou atmosféru, teplost, útulnost a pocit bezpečí. K výrobě je používáno dřevo různých barev, kreseb i tvrdosti. Jmenujme např. smrk, borovici, dub, buk… Finančně náročnější je tvrdé a pevné dřevo, tedy dub či buk, naopak smrk nebo borovice je levnější, ale zase měkčí, tedy ne tolik odolná.

Postele ze dřeva od společnosti Intena.cz jsou kvalitně povrchově upraveny, prochází při výrobě mořením i lakováním zdravotně nezávadnými laky určenými přímo pro tento účel. Můžete se spolehnout na to, že vám postel vydrží po mnoho let ve velmi hezkém stavu.

Schovejte, co potřebujete, do úložného prostoru

Postele s úložným prostorem využijete na úklid peřin a polštářů, nebo třeba jiných textilií umístěných do úložných boxů. Ty jsou někdy příslušenstvím postele. Právě tak je to např. u manželské postele s úložným prostorem Varezza.Vybrat si můžete ze dvou velikostí plochy ke spánku – pro matrace s rozměry 160 x 200cm nebo 180 x 200 cm. V sekci matrace u společnosti Intena.cz najdete i matrace 1+1 zdarma, kdy získáte dvě matrace za cenu jedné. Stejně tak je na vás volba výšky postranice, buď 44 cm, nebo 50 cm.

Manželská postel Varezza je vyráběna v České republice, použitý bukový masiv má tloušťku 25 mm a je povrchově upraven speciálním napouštěcím olejem nebo přírodním lakem. Potěší vás jistě i skutečnost, že je možné vybírat z celkem 14 různých barevných variant.

Nahlédněte na internetové stránky INTENA Nábytek a vyberte si bezpečně postele z kvalitního masivu. Mezi více než 700 modely a mnoha akčními nabídkami zajisté vyberete typ, který se vám zalíbí a splní vaše požadavky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top