TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Hledáte firmu provádějící zateplování fasád, revitalizaci panelových domů…? Obraťte se na společnost JUMAR s.r.o.

Hledáte firmu provádějící zateplování fasád, revitalizaci panelových domů…? Obraťte se na společnost JUMAR s.r.o.

Vzhled a funkčnost obvodového pláště budovy je velmi důležitý pro majitele nemovitosti i pro ty, kdo uvnitř bydlí. Zateplování fasád dokáže ušetřit velmi výrazně náklady za vytápění, a to až o 60%, ideální je provést zároveň i výměnu oken za plastová.

S revitalizací a zateplením fasády je spojeno celkové zkrášlení domu díky novému “kabátu“, který následně dům dostane.

By: Lydia

Obraťte se na zkušenou společnost

Modernizace, zateplování i revitalizace panelových domů či rodinných domů je značnou finanční investicí. Proto je žádoucí vybrat si pro jejich zhotovení firmu, která se v této problematice výborně pohybuje a zná všechny záludnosti i novinky, jež se objeví. Dbejte na to, aby práce prováděla firma s dostatkem zkušeností a kladnými referencemi.

Právě takovou je společnost JUMAR s.r.o. Byla založena v roce 1999 a má zkušenosti jak s výstavbou domů, tak tavebními rekonstrukcemi i komplexní revitalizací bytových domů na klíč. Zaměstnanci jsou odborníky ve svém oboru a prochází pravidelným školením k získávání nových informací.

Pomůže vám také s energetickým auditem, průkazy energetické náročnosti budovy, projektovou dokumentací důležitou pro stavební povolení a realizaci stavby. Zajistí studie proveditelnosti, administraci žádosti o dotace, odborné posudky, stavební povolení společně s kolaudací.

Kompletní nabídka prací dle vašich požadavků

Při realizaci oprav fasád, zhotovení nové střechy, balkonů, lodžií, balkonového zábradlí, výměny oken, zasklívání balkonů, sanaci vlhkého zdiva, zhotovení výtahů, vodních děl nebo dalších, používá produkty od kvalitních českých výrobců. Očekávejte proto prvotřídní montáž, funkčnost i záruční servis.

Ať už je budova určená k revitalizaci ve vlastnictví bytového družstva, společenství vlastníků nebo soukromé osoby, objekt vždy zhodnotí a učiní jej ekonomičtějším. Ať už jsou vaše přání a požadavky jakákoli, vždy vám vyjdou vstříc a společně najdete ideální řešení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top