TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Dopřejte si chládek a příjemné prostředí domova i v letních, parných dnech

Dopřejte si chládek a příjemné prostředí domova i v letních, parných dnech

Přemýšlíte, jak se připravit na letní období a horké, teplotně nadprůměrné dny i noci? Možná uvažujete o koupi venkovního bazénu, nebo jste si ho už pořídili, ale potřebné je mít prostředí, kde si odpočinete, i uvnitř. Právě k tomu vám dopomůže stínicí technika, kterou můžete použít na okna zvenčí i zevnitř.

Účinné a praktické venkovní rolety

Máte byt či dům u rušné ulice? Sálá vám teplo slunečních paprsků do obývacího pokoje? Nebo občas absolvujete noční směny a přes den byste se komfortně vyspali? Všechny uvedené požadavky dokáží splnit venkovní rolety.

Jsou skvělým způsobem, jak se bránit slunci a teplu. Zároveň nabízí příjemný stín a regulaci světla. Díky elektronickému ovládání nemusíte obcházet místnost po místnosti, snadno zatemníte díky němu. Také jsou tepelnou izolací v zimě a nejen to, představují bariéru pro nechtěné lapky, které by si mnuli ruce nad vaším majetkem.

Venkovní rolety také snižují úroveň hluku v interiéru. Jestli je vaše ložnice či dětský pokojík poblíž rušné komunikace, ticho a příjemné zatemnění nabídnou právě venkovní rolety.

Jejich montáže vás příjemně překvapí. I když je váš dům a fasáda ve finální podobě, stačí chvíle a pár vrtů a můžete je používat. Vybírat můžete z mnoha odstínů, čímž lze doplnit ráz domu, nebo vybrat typ, který bude nenápadný, elegantní a nenásilně, přitom účinně, pomůže předejít hluku, světlu, vedru i únikům tepla.

Žaluzie rozhodně nezatracujte

Venkovní rolety ovšem neznamenají, že bychom měli zapomenout na žaluzie. Kupříkladu vertikální druhy nejenže zastíní terasu, okno nebo jiné prosklené části domu, ale mohou se stát účinným oddělením pracovny, chodby či jiného prostoru v domě, kterých nechcete dělit stěnou. Žaluzie udělaly velké pokroky a tytam jsou doby, kdy byly k mání jen hliníkové verze. Nyní můžete sáhnout po krásných barevných, látkových, dřevěných i plechových variantách, kterými báječně navodíte příjemnou atmosféru v jakémkoli prostoru.

Braňte se slunci účinně a esteticky přijatelně. Žaluzie a rolety jsou toho skvělým příkladem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top