TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Zahrada / Dopřejte svým dětem pískoviště, které si zamilují

Dopřejte svým dětem pískoviště, které si zamilují

Doby, kdy pískoviště vypadalo pouze jako 4 stěny naplněné pískem, jsou dávno pryč. Ačkoliv se s takovým řešením stále setkáme na mnoha veřejných hřištích, na své zahradě byste měli jít originálnější cestou. Tou je plastové pískoviště, které samozřejmě to klasické předčí hned několika výhodami. Tou první je určitě mobilita. Nejsou třeba žádné stavení úpravy a tak dané řešení jednoduše umístíte tam, kam potřebujete. A toto místo samozřejmě můžete během roku kdykoliv měnit. Určitě to ale není jediná výhoda, proč jít právě tímto směrem.

index

Prvotřídní kvalita a dlouhá životnost

Druhým důvodem, proč se rozhodnout právě pro toto řešení, je samozřejmě vysoká kvalita. A to hlavně proto, že plast je velmi odolným materiálem, který bez problémů odolá jakýmkoliv rozmarům počasí. Ideální cestou, jak ochránit i samotný písek, hlavně potom před vodou a nečistotami, jsou pískoviště s krytem. Díky nim tak výměna samotného písku nebude tak častá a vy budete mít jistotu, že si dítě hraje v kvalitním písku bez nečistot, což se opět o veřejných pískovištích říci nedá.

Samozřejmě na kvalitě má i podstatný podíl samotný výrobce těchto pískovišť, a to firma Step2. Nemusíte ale mít obavy z toho, že byste ono pískoviště objednávali přímo z USA. Tuto společnost zastupuje český distributor, firma StepTwo. A právě ta nabídne veškeré produkty, které jsou k dostání i za velkou louží.

Vsaďte na neobvyklé, ale velmi oblíbené varianty

To nejzajímavější jsme si samozřejmě nechali na závěr, a to konkrétní výběr možností a variant, kterými své děti zaručeně potěšíte. Patří mezi ně hlavně dětská pískoviště, která mají tvar různorodých zvířat. Mezi nejzajímavější jistě patří třeba zelená žába, nebo červený krab. Tím ale výběr nekončí, jelikož kromě této klasiky lze zvolit i zajímavě řešený herní stůl s pískem a vodou, nebo vodní a pískovou přepravní stanici. Stejně tak ale může být pískoviště pro děti ještě o něco komplexnější, kdy kromě základního písku obsahuje také drobnou prolézačku a skluzavku.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top