TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Nepodceňujte zabezpečení vašeho domova

Nepodceňujte zabezpečení vašeho domova

Mnoho z nás chce bydlet v dokonalém, v na první pohled útulném domě nebo bytě. Stejně tak ale chceme mít prvotřídní elektroniku, nábytek, nebo spotřebiče. To vše ale může přijít vniveč ve chvíli, kdy je objekt nedostatečně zabezpečen. Přitom stačí málo, a to kvalitní bezpečnostní dveře. Brno je jedním z měst, kde si je můžete pořídit, a to díky firmě LOCK service CZ, která je v této oblasti profesionálem na špičkové zabezpečení, ale i prodej dokonalých produktů. Ty však můžete také vyhrát, a to v rámci aktuálně probíhající soutěže na webu společnosti.

index

Jak svůj dům či byt zabezpečit nejlépe?

Pokud nemáte aktuálně žádné zkušenosti, rady profesionálů jsou v daném směru jasné. Prvním krokem je samozřejmě pořídit si již zmíněné dveře Sherlock. Brno a prodejna společnosti LOCS service nabídne řadu různých variant. Ty je vhodné doplnit i dalšími bezpečnostními prvky, jako závory a řetízky. Samozřejmostí by však měl být i kvalitní zámek, nebo také výplně dveří, díky kterým nedojde k roztažení pojistky.

Základem by mělo být ale i kukátko, díky kterému lze monitorovat případné nezvané hosty, kteří se v prostorách chodby nacházejí. Vhodné však je zaměřit se i na další riziková místa, jakými mohou být okna nebo balkonové dveře. Zvláště, pokud bydlíte v přízemí, je dobré myslet i na mříže, či bezpečnostní folie.

I psychologické funkce

Nejenom, že případnému zloději můžete zcela zamezit, nebo alespoň ztížit vstup do bytu. Bezpečnostní prvky totiž mají i psychologický efekt, jelikož dokážou nezvané hosty odradit už preventivně. Pokud se však přesto do vašeho bytu dostanou, myslete na to, že ty nejcennější věci je třeba také schovat – v tomto směru pomohou trezory. Brno má už stovky bytů a domů, kde majitelé tímto způsobem na ochranu svých věcí myslí. Navíc kvalitní trezor dokáže cennosti ochránit nejenom před zlodějem, ale stejně tak i před požárem, nebo dalšími situacemi, které mohou nastat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top