TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Interiér / Otopná tělesa – kvalita od společnosti MiniB

Otopná tělesa – kvalita od společnosti MiniB

Společnost MiniB je výrobce otopných těles a konvektorů pro mnoho států světa. Jde o českou firmu, jež se zabývá výrobou v České republice a řadí se mezi špičku v oboru. O tom, že jde o zkušeného odborníka na úrovni s dobrým jménem, vypovídá i fakt, že dováží své produkty do třiceti zemí Evropy, Asie, Austrálie a dokonce i Ameriky.

V roce 1999 začala investovat nemalé peníze do vývoje a inovace vlastních výrobních technologií. Cílem je nabídnout zákazníkům to nejlepší z vyspělých a estetických řešení pro teplovzdušné vytápění. MINIB je společností, která je vyspělá a dlouhodobě velice dobře prosperuje. Proto má možnost investovat prostředky do výzkumu a také vývoje technického zařízení, a to proto, aby byl zajištěn její dlouhodobý rozvoj.

Co to jsou konvektory?

Konvektory jsou topná tělesa, která jsou velmi účinná, moderní a především, což je velice důležité, jsou to tělesa úsporná. V interiéru mohou plnit také estetickou stránku. Fungují na principu nasátí chladného vzduchu do výměníku a ohřátý vzduch následně vrací do místnosti. Konvektory mohou vzduch i ochlazovat! To se děje při opačném principu jejich využívání.

MINIB se může pochlubit více jak 70 typy konvektorů, které tím, že mají nízkou spotřebu vody, ušetří velmi významně energii. Dalším významným plusem je to, že dochází k okamžitému vytápění, nebo naopak dochlazování prostoru.

Různé druhy konvektorů do každé místnosti

Pořídit si můžete podlahové konvektory s ventilátorem. V nabídce najdete také samostojné konvektory. Jejich velkou předností je, že je možné přemístit je podle libosti kdykoli potřebujete. Zvolit si ale můžete i soklové ventilátory, jež jsou ojedinělé tím, že je můžete zabudovat například do kuchyňské linky.

Pokud máte bazén, či byste chtěli mít speciálně vytápěnou koupelnu, tak se vám určitě budou velmi zamlouvat otopné lavice, které mají buďto žulovou, nebo dřevěnou desku. Je možné nechat si vyrobit dokonce i konvektor na míru a to přesně podle vašeho přání.

Podívejte se na stránky společnosti MiniB a přesvědčte se o jejich rozmanitém sortimentu pro váš dům.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top