TOPlist
31. 03. 2020
Domů / Interiér / Moderní koupelna snů

Moderní koupelna snů

Viděla už vaše koupelna lepší časy? Plánujete její rekonstrukci nebo navrhujete zcela novou do vašeho čerstvě pořízeného bydlení? Pak se nechte inspirovat širokým výběrem dlažeb a obkladů do koupelny nacházející se v nabídce obchodu Keramika Soukup. Naleznete v něm i vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a další sanitu, bez které se vaše nová koupelna neobejde.

21762

E-shop Keramika Soukup na svých internetových stránkách www.keramikasoukup.cz nabízí produkty od těch nejrenomovanějších výrobců obkladů a dlažeb, jako jsou Italové Marazzi, La Faenza nebo ABK a Španělé Peronda, Saloni či Apaviza. Nechybí však ani tuzemský výrobce Lasselsberger – RAKO. Hledáte jednobarevné obklady a dlažbu? Nebo preferujete ozdobné prvky a dekorace? Nabídka Keramiky Soukup čítá rozmanité designy, barvy a jejich odstíny, různé povrchy a dekorace, i ten nejnáročnější zákazník si tedy zajisté vybere produkty dle jeho gusta.Obklady i dlažba do koupelnyjednotlivých výrobců jsou na internetových stránkách vizuálně výborně zachyceny, prohlédněte si tedy veškeré fotografie, abyste si lépe představili, co můžete od jednotlivých obkladů barevně i stylově očekávat. Pokud přeci jen s výběrem váháte, nechte si poradit profesionálním týmem prodejců, kteří vám na přání připraví 3D grafickou vizualizaci. Alternativou je pak návštěva některé z kamenných prodejen – vzorkoven, kde si obklady a dlažbu prohlédnete na vlastní oči.

Ať už inspiraci získáte v kamenném obchodě nebo na internetu, u Keramiky Soukup zakoupíte kvalitní a stylové obklady, dlažbu a sanitu pro vaši koupelnu od špičkových výrobců. Vaše koupelna se stane moderní a plně funkční místností, kde budete rádi trávit svůj čas.

 

1 komentář

  1. Koupelnu jsme vybavili u leroymerlin a máme koupelnu snu za par korun 🙂 http://www.leroymerlin.cz/koupelnovy-nabytek,a525.html

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top